Reklama

Reklama

Bundesliga. Erling Haaland piłkarzem sezonu w głosowaniu fanów

Erling-Braut Haaland został wybrany piłkarzem sezonu Bundesligi. Norweg w głosowaniu fanów niespodziewanie wyprzedził Roberta Lewandowskiego, który strzelając 41 goli, pobił legendarny rekord Gerda Muellera.

"Lewy" został w tym sezonie mistrzem Niemiec i niekwestionowanym królem strzelców rozgrywek. W efekcie został doceniony przez ekspertów i, wraz z Rafałem Gikiewiczem, trafił do "11" sezonu Bundesligi.

Okazuje się jednak, że większą estymą wśród niemieckich kibiców cieszy się Haaland. Norweg w zakończonej niedawno kampanii strzelił o 14 goli mniej od polskiego napastnika, a jego klub zakończył rywalizację zaledwie na trzeciej pozycji. Pomimo to fani, głosując na bohatera sezonu, wskazali właśnie na niego.

RF

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy