Reklama

Reklama

Bundesliga. Dani Olmo odejdzie do Realu Madryt?

Na rynku transferowym trwają spekulacje na temat zainteresowania Realu Madryt 22-letnim piłkarzem RB Lipsk. Dani Olmo trafił do niemieckiego zespołu na początku bieżącego roku.

RB Lipsk potwierdził pozyskanie nowego zawodnika pod koniec stycznia tego roku. Dani Olmo przeszedł do niemieckiego zespołu z Dinama Zagrzeb. Hiszpański pomocnik trafił do zespołu po transferze za łączną kwotę 21 milionów euro.

Teraz krążą nowe plotki o tym, że Hiszpanem rzekomo zainteresowany jest Real Madryt. Nie ma oficjalnej oferty, jednak mówi się, że klub byłby gotów zapłacić za 22-latka nawet 40 milionów euro.

"Nie mogę niczego potwierdzić ani zaprzeczyć. Kto wie, co będzie za dziesięć dni. Jedno jest pewne: Dani czuje się bardzo dobrze w Lipsku" - powiedział Andy Bara - konsultant Olmo.

Reklama

Piłkarz przed przejściem do Lipska spędził pięć lat w chorwackim zespole. Dla pierwszej drużyny Dinama strzelił w tym czasie 20 bramek. Olmo zainteresowane były już wcześniej Manchester United, AC Milan, a także Chelsea.

AB

 
Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy