Reklama

Reklama

Bundesliga. Cały zespół Hoffenheim na kwarantannie

Cała drużyna piłkarska Hoffenheim udała się na kwarantannę po tym, jak wykryto trzy nowe przypadki zakażenia Covid-19. To kolejni chorzy w klubie niemieckiej ekstraklasy.

Jak podano, pozytywny wynik testu otrzymali ostatnio pomocnik Sebastian Rudy, algierski napastnik Ishak Belfodil oraz członek sztabu szkoleniowego, którego nazwiska nie ujawniono. Dodano, że rezultat badania czwartej osoby był niejasny i zostanie ono powtórzone.

We wtorek okazało się, że po dołączeniu do swoich reprezentacji zakażenie koronawirusem stwierdzono także u Duńczyka Roberta Skova i Izraelczyka Moanesa Daboura. Inny gracz i członek sztabu mieli pozytywny wynik testu w ubiegłym tygodniu. W połowie października zaś klub informował o chorobie dwóch piłkarzy, jednym z nich był najlepszy strzelec zespołu Chorwat Andrej Kramaric.

Reklama

Najbliższy mecz ligowy drużyna ta ma zaplanowany 21 listopada. Po siedmiu kolejkach ma siedem punktów i w tabeli zajmuje 13. miejsce.

an/ pp/

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama