Reklama

Reklama

Bundesliga. Bayern Monachium walczy o przedłużenie umowy z Davidem Alabą

Dyrektor sportowy Bayernu Monachium Hasan Salihamidżić zdradził, że klub robi wszystko, by przedłużyć wygasającą wraz z końcem sezonu umowę z Davidem Alabą. Ostateczne słowo będzie jednak należało do austriackiego obrońcy.

Zamieszanie wokół kontraktu Davida Alaby trwa już od wielu tygodni. Wciąż nie wiadomo jednak, jak zakończy się ta sprawa.

Według ostatnich doniesień parol na Austriaka zagiął Juventus, który chciałby zatrudnić go latem jako wolnego agenta.

Odejście 28-latka z Bayernu wciąż nie jest jednak przesądzone. Dyrektor sportowy mistrza Niemiec Hasan Salihamidżić przyznał na łamach "Sport Bilda", że klub z całych sił walczy o prolongatę kontraktu Alaby.

- Mam nadzieję, że David w końcu przedłuży z nami umowę. Naprawdę próbujemy wszystkiego - stwierdził Salihamidżić.

Reklama

Alaba poznał już ostateczną propozycję kontraktu ze strony Bayernu. Teraz sam musi podjąć kluczową decyzję, dotyczącą swojej przyszłości.

TB

Bundesliga - wyniki, terminarz, tabela, strzelcy

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy