Reklama

Reklama

Bundesliga. Bayern chce przedłużyć kontrakty z Goretzką, Kimmichem i Suele

Bayern Monachium chce zabezpieczyć swoją przyszłość. W związku z tym - jak donosi "Sport Bild" - Leon Goretzka, Joshua Kimmich oraz Nicklas Suele otrzymają propozycję nowych umów, by na dłużej związali się z ekipą mistrza Niemiec.

W ostatnim czasie ogromne zamieszanie wokół Bayernu wywołała sytuacja Davida Alaby. Kontakt Austriaka z mistrzem Niemiec wygasa 30 czerwca 2021 roku i - jeśli nie doczekamy się spektakularnego zwrotu akcji - nie zostanie przedłużony.

Prezydent Bayernu Herbert Hainer stwierdził nawet otwarcie, że oferta nowej umowy dla 28-latka została wycofana.

"Die Roten" chcą uniknąć tego typu sytuacji w przyszłości i dlatego zamierzają przedłużyć kontrakty z kilkoma kluczowymi zawodnikami.

Na pierwszy ogień wybrani zostali Goretzka, Suele oraz Kimmich. Kontrakty dwóch pierwszych wygasają w 2022 roku, a rozmowy w sprawie ich przedłużenia mogą rozpocząć się jeszcze w tym roku.

Kimmich jest związany z Bayernem do 30 czerwca 2023 roku. W jego przypadku nie ma więc mowy o jakimkolwiek pośpiechu, lecz działacze Bayernu chcą zawczasu zagwarantować sobie usługi 25-latka także na kolejne sezony.

TB

Bundesliga - wyniki, terminarz, tabela, strzelcy

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy