• 6 .TSG Hoffenheim (52 pkt.)
  • 7 .VfL Wolfsburg (49 pkt.)
  • 8 .SC Freiburg (48 pkt.)

Bundesliga. 1. FC Koeln - Fortuna Duesseldorf 2-2 w 27. kolejce

W meczu kończącym 27. kolejkę Bundesligi FC Koeln zremisowało z Fortuną Duesseldorf 2-2. Goście nie potrafili utrzymać dwubramkowego prowadzenia.

E. Thommy 61'

Początek należał do drużyny z Kolonii. W 10. minucie Jhon Cordoba znalazł się w sytuacji sam na sam, ale był na spalonym.

Później długo nic się nie działo. Dopiero w końcówce pierwszej połowy Karaman wykorzystał gapiostwo obrońców i na przerwę Fortuna schodziła prowadząc.

W drugiej części gospodarze rzucili się do ataku. Mark Uth miał świetne sytuacje, ale nie potrafił ich wykorzystać. Najpierw, z gry, trafił w słupek. Później, z rzutu karnego, przegrał pojedynek z bramkarzem.

Po godzinie gry niewykorzystane okazje zemściły się na podopiecznych Markusa Gisdola. Do siatki trafil Erik Thommy.

Dowiedz się więcej na temat: FC Koeln | Fortuna Dusseldorf