Reklama

Reklama

Borussia Dortmund. Jadon Sancho z gigantyczną tygodniówką?

Borussia Dortmund jest gotowa zaoferować Jadonowi Sancho nowy, ogromny kontrakt, by zatrzymać go w klubie, poinformował "Bild".

Młody Anglik jest bardzo mocno łączony z klubami ze swojego kraju, a na liście jego potencjalnych pracodawców są Manchester United czy Chelsea.

Borussia zamierza jednak podnieść jego pensje, aby jeszcze został w Bundeslidze. 20-latek ma otrzymywać niecałe 200 tysięcy euro tygodniowo!

Sancho w Dortmundzie jest od sierpnia 2017 roku. Zdobył z BVB Superpuchar Niemiec.

20-letni w skrzydłowy w tym sezonie ma rewelacyjne liczby. W 35 meczach we wszystkich rozgrywkach zdobył 17 bramek i zaliczył 19 asyst.

Portal transfermarkt wycenia Anglika na 117 milionów euro.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama