Reklama

Reklama

"Bild": Hansi Flick dziś podpisze umowę z reprezentacją Niemiec. Umowa do 2024 roku

Niemieccy dziennikarze "przyłapali" Hansiego Flicka, gdy wchodził do budynku niemieckiej federacji piłkarskiej. Według ich informacji jeszcze dziś podpisze kontrakt na mocy którego po mistrzostwach Europy obejmie posadę selekcjonera reprezentacji Niemiec.

"Hansi Flick wkracza do siedziby federacji, by oficjalnie zostać trenerem reprezentacji! Umowa zostanie podpisana jeszcze dziś" - poinformował we wtorkowy poranek "Bild".

Flick ma objąć posadę selekcjonera po zakończonych mistrzostwach Europy, a umowa będzie obowiązywała aż do kolejnego turnieju ME - Euro 2024.

Flick zostanie selekcjonerem reprezentacji Niemiec

W roli selekcjonera niemieckiej kadry Flick będzie zarabiał nieco mniej niż w Bayernie, ale wciąż gigantyczne pieniądze. Za prowadzenie kadry dostanie około 6,5 mln euro za rok.

Jednym z życzeń nowego selekcjonera ma być dalsza współpraca DFB z obecnym dyrektorem kadry, Oliverem Bierhoffem. Flick przez wiele lat był związany z reprezentacją Niemiec. W latach 2006-2014 był asystentem selekcjonera Joachima Loewa, a w latach 2014-2017 dyrektorem reprezentacji. Zdarzało mu się także zastępować zawieszonego Loewa podczas pojedynczych spotkań.

Reklama

"Wreszcie! Hansi Flick podpisuje kontrakt (do 2024 roku) z DFB. Pomimo innych ofert i intensywnych prób ze strony FC Barcelona i Realu Madryt" - poinformował dziennikarz Tobi Altschaeffl.

WG

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy