• 6 .1. FC Union Berlin (20 pkt.)
  • 7 .VfL Wolfsburg (20 pkt.)
  • 8 .RB Lipsk (18 pkt.)

Bayern - Werder 5-0. Media: Lewandowski był bezlitosny

​Robert Lewandowski strzelił dla Bayernu Monachium gola w meczu 26. kolejki Bundesligi z Werderem Brema (5-0). Polak został doceniony przez niemieckich ekspertów. "Był bezlitosny dla rywali" - napisali dziennikarze.

Bundesliga. Wyniki, tabela i statystyki - kliknij tutaj!

Napastnik Bayernu Monachium Robert Lewandowski wczorajszy mecz z Werderem Brema zaczął w nietypowej dla siebie roli rezerwowego.

Polak wszedł jednak na boisko w 74. minucie spotkania, a cztery minuty przed końcem regulaminowego czasu gry wykorzystał błąd obrony i skierował piłkę do siatki rywali.

"Lewandowski zrobił swoje. Polak skorzystał z prezentu, jaki zrobili mu przeciwnicy i wykorzystał ich pomyłkę. Był bezlitosny dla rywali" - opisuje krótki, ale udany występ napastnika niemiecki "Bild".

Bayern zgodnie z przewidywaniami nie miał we wczorajszym spotkaniu większych problemów i rozgromił Werder.

Gole dla zwycięzców strzelili oprócz Lewandowskiego Thomas Mueller i Thiago Alcantara. Obaj zdobyli po dwie bramki.