Reklama

Reklama

Bayern usłyszał "tak"! Spektakularny transfer staje się faktem?

Jak poinformował niemiecki dziennikarz Kerry Hau, Matthijs de Ligt powiedział "tak" Bayernowi Monachium, który osiągnął już ustne porozumienie z Holenderskim obrońcą. Ten hitowy transfer może stać się faktem, o ile na przeszkodzie mistrzów Niemiec nie staną ogromne wymagania finansowe Juventusu.

Już wczoraj pisaliśmy o tym, że Matthijs de Ligt znalazł się na celowniku Bayernu Monachium, który jest zainteresowany przeprowadzką do Niemiec.

Dziś na portalu Sport1.de pojawiły się nowe informacje w sprawie tego sensacyjnego transferu. Jak czytamy, Holender nie tylko powiedział "tak" Bayernowi Monachium, lecz dogadał się już słownie z klubem w sprawie zmiany barw, choć żadne dokumenty nie zostały rzecz jasna jeszcze podpisane.

Reklama

Bayern Monachium walczy o Matthijsa de Ligta. Mistrzowie Niemiec usłyszeli "tak"

Kerry Hau informuje, że Matthijs de Ligt od najmłodszych lat sympatyzuje z Bayernem Monachium, do którego chciał trafić już w 2019 roku. Ze względu na zbyt wygórowane dla Niemców wymagania Ajaksu Amsterdam (jego ówczesnego klubu), jego nowym klubem został jednak Juventus.

Teraz także jego transfer do "Die Roten" mogą storpedować kwestie finansowe. "Stara Dama" zapłaciła za Holendra ponad 80 mln euro i zapewne nie będzie chciała sprzedać go taniej.

Pojawia się więc pytanie, czy Bayern Monachium będzie mógł sfinalizować ten transfer, zwłaszcza że do gry weszli także włodarze Chelsea.

Oczywiście część niezbędnych środków mistrzowie Niemiec mogą uwolnić sprzedając Roberta Lewandowskiego, który pali się na przenosiny do FC Barcelona.

Zobacz także: Lewandowski posunie się do ostateczności? Grożą mu poważne konsekwencje

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL