Reklama

Reklama

Bayern sprzedał kibicom rekordową liczbę koszulek

Bayern Monachium po raz pierwszy w ciągu jednego sezonu sprzedał kibicom więcej niż milion koszulek z nazwiskami swoich piłkarzy - oświadczył członek władz klubu mistrza Niemiec Andreas Jung.

"W sezonie 2013/14 sprzedaliśmy 1,3 mln koszulek, czyli więcej niż wszystkie pozostałe kluby Bundesligi razem wzięte. To jest nowy rekord. Żaden piłkarz nie był szczególnie wyróżniony przez kibiców, co świadczy o atrakcyjności całej drużyny" - powiedział Jung portalowi Sport1.

Podkreślił, że koszulka z nazwiskiem Maria Goetzego sprzedaje się szczególnie dobrze po bramce, którą strzelił Argentynie w finale mistrzostw świata w Brazylii. Dodał, że "nowy zawodnik Bayernu Xabi Alonso i inni nie pozostają obecnie w tyle".

Reklama

Od tego sezonu piłkarzem zespołu z Monachium jest również Robert Lewandowski.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy