Reklama

Reklama

Bayern podjął decyzję ws. Hasana Salihamidzica! Media nie mają wątpliwości

Hasan Salihamidzic od pięciu lat pełni w Bayernie Monachium jedną z najważniejszych funkcji - jest dyrektorem sportowym ekipy. Wciąż trwające, burzliwe i zakończone między innymi rozstaniem z Robertem Lewandowskim okienko transferowe sprawiło, że - jak donoszą niemieckie media - włodarze mistrzów Niemiec podjęli decyzję dotyczącą jego przyszłości.

Tego lata do drużyny z Monachium dołączyli między innymi Matthijs De Ligt (z Juventusu) czy Sadio Mane (z Liverpoolu). Najbardziej komentowanym ruchem Bawarczyków była jednak sprzedaż "Lewego" do FC Barcelona. Negocjacje na linii Niemcy - Katalonia przebiegały niezwykle opornie, lecz ostatecznie zakończyły się odejściem napastnika.

Reklama

Bayern podjął decyzję w sprawie Hasana Salihamidzica. Media pewne

We wcześniejszych latach Bayern wzmacniał się między innymi transferami Dayota Upamecano (przed sezonem 2021/22) czy Leroy'a Sane (20/21). Choć nie były to ruchy tak spektakularne, jak te z ostatnich tygodni, praca Salihamidzica oceniana była przez włodarzy klubu pozytywnie. 

Jak się okazuje, dyrektor sportowy nagrodzony zostanie za swoją pracę nowym, trzyletnim kontraktem. Informację tę przekazał dziennikarz "Kickera", Georg Holzner. 

O tym, jak bardzo ceniona jest praca Salihamidzica świadczą między innymi słowa Karla-Heinza Rummenigge. - Zrobił tego lata dobre transfery. Patrząc na pierwsze mecze tego sezonu można powiedzieć, że wszystko, przede wszystkim w linii ataku działa bardzo dobrze - mówił, cytowany przez "Sky Sport". Jak dodał, jego zdaniem Bayern obecnie dysponuje "najszybszym atakiem w Europie".

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL