Reklama

Reklama

Bayern o sytuacji Lewandowskiego. "Myślę, że pojawi się w pracy 12 lipca"

"Odbyłem z Robertem Lewandowskim bardzo ważną rozmowę na temat jego dalszej gry w Bayernie Monachium. Myślę, że pojawi się w pracy 12 lipca" - powiedział Hasan Salihamidžić, dyrektor sportowy klubu ze stolicy Bawarii.

Zdaniem 45-letniego Salihamidžicia Polak jest emocjonalnie związany z Bayernem, choć podkreśla, że chciałby grać w Barcelonie, mimo kontraktu z klubem z Bawarii do 30 czerwca przyszłego roku.

Salihamidžić i prezes klubu Oliver Kahn spotkali się z "Lewym" w ubiegłym tygodniu na Majorce. W rozmowach uczestniczył też agent 33-letniego Polaka Izraelczyk Pini Zahavi.

Reklama

"To były bardzo pożyteczne rozmowy. Każda ze stron przedstawiła swoje racje. Nie chcę ujawniać ich szczegółów. Natomiast jestem przekonany, że Lewandowski pojawi się 12 lipca po wakacyjnej przerwie w pracy" - powiedział Salihamidžić w rozmowie z stacją Pay-TV-Senders Sky.

Robert Lewandowski gra w Bayernie od 2014 roku

Salihamidzić został zapytany, czy sytuację da się naprawić tak, aby Lewandowski był nadal częścią drużyny? 

- Tak, jestem o tym przekonany. Jest profesjonalistą i ma wielkie cele w swojej karierze. Dlatego można to naprawić - odpowiedział dyrektor sportowy Bayernu.

Z klubem z Bawarii, w którym występuje od 2014 roku, Lewandowski wywalczył osiem tytułów mistrza Niemiec, a do tego dwa dołożył w barwach Borussii Dortmund. Łącznie siedmiokrotnie był królem strzelców Bundesligi, w której zdobył 312 bramek w 384 występach. W 2020 roku z zespołem z Monachium triumfował w Lidze Mistrzów. 

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL