Reklama

Reklama

Bayern Monachium wykupił Kingsleya Comana z Juventusu

Szefowie Bayernu Monachium wykupili Kingsleya Comana z Juventusu. Francuz podpisał z bawarskim klubem nowy kontrakt ważny do końca czerwca 2020 roku.

Coman gra w Bayernie drugi sezon na zasadzie wypożyczenia z Juventusu. Szefowie bawarskiego giganta zapisali sobie w umowie wypożyczenia zawodnika, że do końca kwietnia będą mieli prawo pierwokupu.

Już wcześniej Karl-Heinz Rummenigge sugerował, że Bayern skorzysta z tego prawa. Niemieckie media twierdzą, że monachijczycy musieli zapłacić 28 mln euro.

Coman miał bardzo udany poprzedni sezon, a w obecnym prześladowały go kontuzje i nie mógł odzyskać formy. Mimo tego jego pozyskaniem zainteresowane były także m.in. Chelsea i Manchester City.

Reklama

Coman dał się jednak przekonać zapewnieniom szefów Bayernu, że wiążą z nim duże nadzieje na przyszłość. "Kingsley Coman jest ważnym ogniwem dla przyszłości naszej drużyny, dlatego zdecydowaliśmy się skorzystać z opcji wykupu" - powiedział Rummenigge.

"Kingsley jest obiecującym piłkarzem z wielkim potencjałem. Jesteśmy przekonani, że będzie nam pomagał przez wiele następnych lat" - dodał Rummenigge.

MZ

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama