Reklama

Reklama

Bayern Monachium. Rummenigge ostrzegł Kovacza

Karl-Heinz Rummenigge, prezes Bayernu Monachium, ostrzegł Nika Kovacza, trenera zespołu, że sobotnia wygrana z Borussią Dortmund aż 5-0 nie oznacza wcale, że jest bezpieczny na swojej posadzie.

- Nikt nie ma gwarancji zatrudnienia w Bayernie, to jest nasza główna zasada - powiedział Rummenigge w programie stacji Sky Sports.

- Ten, kto nie umie sobie poradzić z taką presją, znalazł się w złym klubie - dodał.

Presja związana z ewentualnym zwolnieniem Kovacza wydaje się, że osłabła po efektownej wygranej nad Borussią w 28. kolejce Bundesligi i awansie na fotel lidera.

Jednak niecałe 24 godziny po tym sukcesie Rummenigge przyznał, że kłopoty Bayernu na początku sezonu wynikały z błędu Kovacza.

- W październiku i listopadzie mieliśmy problemy, ponieważ trener decydował się na wielką liczbę rotacji w składzie, co doprowadziło do niepokoju w drużynie - mówił szef Bayernu, odnosząc się do tylko dwóch wygranych meczów na siedem zeszłej jesieni.

Reklama

- Zawsze można trochę rotować składem - mówił Rummenigge, ale Kovacz robił to bez względu na to jak "piłkarz się zaprezentował".

- Kilka rzeczy szło wtedy w złym kierunku, odbyliśmy kilka szczerych rozmów i naprawiliśmy to - powiedział prezes Bayernu.

Zobacz wyniki, terminarz i tabelę Bundesligi

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy