Reklama

Reklama

Bayern Monachium pochwalił się Robertem Lewandowskim

Pracownicy Bayernu Monachium wpadli na pomysł stworzenia krótkiego filmu z zagrań Roberta Lewandowskiego. Efekt jest całkiem ciekawy.

Materiał jest o tyle interesujący, że zawiera zagrania Lewandowskiego, których większość ludzi nie widziała, bo miały miejsce na treningu.

Tam reprezentant Polski chwali się sztuczkami technicznymi, pokazuje precyzję strzału czy rywalizuje z kolegami w tzw. "dziadka".

Zresztą zobaczcie sami

Na razie Lewandowski odpoczywa po sezonie. Jego klub został mistrzem Niemiec, Lewandowski wicekrólem strzelców, a wisienką na torcie był sobotnie występ "Lewego" w reprezentacji Polski. Napastnik strzelił trzy bramki, a Polska pokonała Rumunię 3-1.

Reklama

Urlopu Lewandowski nie będzie jednak miał długiego, bo już w piątek Bayern jedzie promować klub do Chin.

Pit


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama