Reklama

Reklama

Bayern Monachium. Nowe informacje w sprawie przyszłości Hansiego Flicka

Czy trener Bayernu Monachium Hansi Flick może w najbliższym czasie opuścić swoją posadę? Odpowiedzi na to pytanie szukali w ostatnich dniach niemieccy dziennikarze. Najnowsze wiadomości płynące zza naszej zachodniej granicy mogą napełnić spokojem serca kibiców Roberta Lewandowskiego i spółki.

Kontrakt trenera Flicka obowiązuje do 2023 roku. Jak poinformował "Sport Bild", mimo ogromnych sukcesów w pierwszym roku pracy wypełnienie umowy przez 55-letniego szkoleniowca wcale nie jest oczywiste i może on zrezygnować z pełnionej funkcji (więcej na ten temat przeczytasz TUTAJ - kliknij).

Nowe światło na sprawę rzucił portal Sport1.de, który potwierdził, że relacje Flicka z dyrektorem sportowym Hasanem Salihamidżiciem są wprawdzie profesjonalne, ale trudno mówić tu o jakiejkolwiek harmonii. Obaj mają mocne charaktery i nie potrafią porozumieć się ze sobą, zwłaszcza w kwestiach personalnych i przy ocenie poszczególnych zawodników.

Reklama

Dla Flicka najważniejszy ma być jednak kontakt z zespołem i jego pełne poparcie oraz zaufanie, jakie pokłada - z wzajemnością - w swoim sztabie szkoleniowym. 55-latek nie rozważa więc przedwczesnej dymisji, skupiając się jedynie na sprawach sportowych.

W Bayernie trwają już prace nad skompletowaniem kadry na przyszły sezon. Klub ma zainwestować nawet 50-80 mln euro, by skład spełniał najwyższe standardy i mógł walczyć na wszystkich frontach.

Zobacz Interia Sport w nowej odsłonie

Sprawdź!

TB

Bundesliga - wyniki, terminarz, tabela, strzelcy

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama