Reklama

Reklama

Bayern Monachium. Arjen Robben rozważa powrót do gry w piłkę?

Arjen Robben zakończył karierę niespełna rok temu, ale już wracają do niego myśli o wznowieniu kariery. - Obecne czasy są bardzo dziwne i zawsze kiedy mówi się o wznowieniu rozgrywek myślę sobie: może teraz - powiedział Holender.

Arjen Robben zakończył karierę w lipcu 2019 roku, po niespełna 10 latach spędzonych w Bayernie Monachium. Holender zagrał dla "Die Roten" 309 spotkań, podczas których udało mu się zdobyć 144 bramki i zaliczyć 104 asysty. 

Tuż przed zakończeniem kariery skrzydłowy miał jeszcze możliwość dołączenia do m.in PSV, ale wówczas odrzucał wszystkie oferty. - Na początku nie tęskniłem za piłką - stwierdził Robben cytowany przez Goal.com. 

- Ale potem nadchodził okres, w którym stawałem i myślałem, że powrót do grania w piłkę nie byłby aż takim złym pomysłem - dodał. 

Holender dodał, że chęć wznowienia kariery nasila się zwłaszcza teraz. - Cyklicznie powraca do mnie ta myśl. Obecne czasy są bardzo dziwne i zawsze kiedy mówi się o wznowieniu rozgrywek myślę sobie: może teraz! Ale zawsze tak jest. Jestem tylko sportowcem - stwierdził.

Były zawodnik "Die Roten" obserwuje poczynania drużyny z Bawarii, jednak jak sam przyznaje, nie jest w stanie pojawiać się na każdym spotkaniu. Robben w czasie swojego pobytu w Niemczech zdobył osiem tytułów mistrzowskich i raz sięgnął po puchar Ligi Mistrzów. 

Zobacz więcej doniesień o Bundeslidze

PA

Reklama


Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL