• 6 .Bayer 04 Leverkusen (37 pkt.)
  • 7 .1. FC Union Berlin (34 pkt.)
  • 8 .SC Freiburg (34 pkt.)

Bayern Monachium - AC Milan 3-0 w sparingu. Gol Lewandowskiego

​Bayern Monachium pokonał AC Milan 3-0 w meczu rozgrywanym w ramach towarzyskiego turnieju Audi Cup w Monachium. Trzeciego gola dla Bawarczyków zdobył w tym meczu Robert Lewandowski.

W półfinale towarzyskiego turnieju Audi Cup Bayern Monachium okazał się lepszy od włoskiego Milanu.

Ekipa z Bawarii wyszła na prowadzenie w 23. minucie, kiedy po dośrodkowaniu Juana Bernata Cristian Zapata zmienił nieco tor lotu piłki i ta wpadła do siatki obok bezradnego Diego Lopeza.

Drugi gol dla Bayernu padł w 74. minucie po akcji Mario Goetzego i Roberta Lewandowskiego. Piłkarze rozegrali piłkę na małej przestrzeni, Niemiec uderzył precyzyjnie nie dając żadnych szans na skuteczną interwencję bramkarzowi Milanu.

Swojego gola strzelił w tym spotkaniu także polski napastnik Bayernu. Lewandowski w 85. minucie otrzymał znakomite podanie od Thomasa Muellera i pięknym strzałem zdobył dla swojego zespołu trzecią bramkę.

W finale Audi Cup Bayern zmierzy się w środę z Realem Madryt. Hiszpański klub pokonał we wtorek w meczu półfinałowym towarzyskiego turnieju Tottenham Hotspur 2-0.

Dowiedz się więcej na temat: Robert Lewandowski | Bayern Monachium | Thomas Mueller | Mario Goetze