Reklama

Reklama

Bayern Monachium. "200 milionów euro za Lewandowskiego to nonsens"

"Robert będzie grał u nas w następnym sezonie" - powiedział Uli Hoeness, prezes Bayernu Monachium, o ewentualnym transferze Lewandowskiego.

"Robert będzie grał u nas w następnym sezonie" - powiedział Uli Hoeness, prezes Bayernu Monachium, o ewentualnym transferze Lewandowskiego.

"200 milionów euro za niego to nonsens. On nie jest na sprzedaż i będzie grał u nas w następnym sezonie. Wszystko zostało już powiedziane" - stwierdził szef Bawarczyków.

Ostatnio pojawiły się informacje, że mistrzowie Niemiec byliby skłonni oddać "Lewego", ale za co najmniej 200 milionów euro. Polskiego napastnika kontrakt w Monachium wiąże do 2021 roku.

Spekulacje na temat przyszłości kapitana reprezentacji Polski nasiliły się po słowach Piniego Zahaviego. Nowy agent Lewandowskiego powiedział niedawno, że jego klient "potrzebuje zmiany i nowego wyzwania w karierze. Szefowie Bayernu o tym wiedzą".

Reklama

Sam "Lewy" tak komentował tę sprawę. - To są rzeczy, którymi zajmuje się mój agent. Ja skupiam się na mistrzostwach świata w Rosji, co jest najważniejsze. Nie myślę o niczym innym - mówił na jednej z konferencji kadry.

Pawo

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy