Reklama

Reklama

Artur Wichniarek nie wytrzymał. Padły bardzo mocne słowa

Felietonista Interii i ekspert Polsatu Sport Artur Wichniarek w ostrych słowach określił ludzi, którzy w skandaliczny sposób lżyli na Rafała Gikiewicza, gdy ten strzegł bramki Augsburga w meczu przeciwko Robertowi Lewandowskiemu i Bayernowi Monachium.

Zdecydowane słowa "króla Artura" padły w "Prawdzie Futbolu", czyli na kanale red. Romana Kołtonia.

Nikt zdrowo myślący nie może poprzeć zachowania części osób, mieniących się kibicami, którzy haniebnym językiem, pełnym wulgaryzmów, wyzywali Gikiewicza. Czym tak podpadł im polski bramkarz? Ano tym, że sumiennie wykonywał swoją pracę, czyli strzegł bramki Augsburga i nie dawał się pokonać Lewandowskiemu.

"Lewy" w końcu dopiął swego i w 90. minucie ustanowił historyczny rekord 41 goli w jednym sezonie Bundesligi, ale to nie zmienia faktu, że kozłem ofiarnym stał się nasz golkiper.

Reklama

Wichniarek ws. Gikiewicza: Szambo i polskie piekiełko

Sam Gikiewicz dał odpór takiemu hejtowi, słusznie informując wszystkich "chorych" ludzi, że w świetle prawa taka agresja słowna wyczerpuje znamiona przestępstwa. Pytanie, czy "Giki" faktycznie będzie chciał z niektórymi dochodzić swoich praw w sądzie, bo początkowo tak zapowiadał.

Tego typu zachowanie nie mieści się w głowie m.in. Arturowi Wichniarkowi, byłemu napastnikowi niemieckich klubów. Były reprezentant Polski w "Prawdzie Futbolu" głośno wykrzyczał to, co myśli na temat tych zajść. - Niestety, szambo, które się rozlało przed meczem i po meczu w stosunku do "Gikiego" to polskie piekiełko. To jest dramat. (...) Te wszystkie buraki internetowe, które pisały takie rzeczy na Gikiewicza, powinny rozpędzić się i pier*** głową w mur. Może, jak mówił Jerzy Brzęczek o Piotrku Zielińskim, coś im przeskoczy - powiedział "Wichniar".

Cała rozmowa w "Prawdzie Futbolu" - TU zobaczysz odcinek z Wichniarkiem!

Art

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy