Reklama

Reklama

Arkadiusz Milik wypożyczony do FC Augsburg

Arkadiusz Milik został wypożyczony na rok z Bayeru Leverkusen do FC Augsburg. Polski napastnik nie zdołał wywalczyć miejsca w składzie "Aptekarzy" i w mniej renomowanym zespole ma zbierać doświadczenia na boiskach Bundesligi.

"To jeszcze bardzo młody zawodnik, który przede wszystkim potrzebuje grać. Z 1899 Hoffenheim wypożyczyliśmy napastnika Erena Derdiyoka i nie było sensu trzymać u nas Arkadiusza na siłę. Wierzę, że w Augsburgu odpowiednio się rozwinie" - powiedział dyrektor sportowy Bayeru Rudi Voeller.

O miejsce w podstawowym składzie Milik musiał walczyć w Leverkusen z królem strzelców ostatniego sezonu Stefanem Kiesslingiem.

Augsburg po trzech kolejkach znajduje się z dorobkiem trzech punktów na 12. miejscu w tabeli.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy