• 6 .Borussia Dortmund (0 pkt.)
  • 7 .Borussia Moenchengladbach (0 pkt.)
  • 8 .DSC Arminia Bielefeld (0 pkt.)

Arjen Robben znów kontuzjowany

Arjen Robben niedługo cieszył się dobrym zdrowiem. Holenderski pomocnik Bayernu Monachium zagrał we wtorek 16 minut i znów czeka go przerwa w występach. Klub poinformował, że piłkarz nie zagra do końca sezonu.

We wtorkowy wieczór Bayern przegrał w karnych 0-2 z Borussią Dortmund (1-1 po dogrywce) i odpadł w półfinale Pucharu Niemiec.

Ważnym wydarzeniem dla gospodarzy był powrót po kontuzji Robbena. Holender wszedł na boisko w 68. minucie w miejsce Thiago.

16 minut później Robbena już na murawie nie było, gdyż musiał ją opuścić z kontuzją łydki, zastąpiony przez Maria Goetzego.

Klub z Monachium potwierdził najgorsze przypuszczenia - Robben nie zagra już w tym sezonie.

Dowiedz się więcej na temat: Arjen Robben | Bayern Monachium | Bundesliga | Liga Mistrzów