Reklama

Reklama

Arjen Robben: Pep Guardiola jest opętany!

"Pep ma obsesję na punkcie piłki nożnej" - w ten sposób as Bayernu Monachium Arjen Robben scharakteryzował poprzedniego trenera Bawarczyków - Pepa Guardiolę.

Kataloński trener trzykrotnie poprowadził Bayern do mistrzostwa Niemiec, zdobył z nim dwa krajowe puchary, Superpuchar Europy i klubowe mistrzostwo świata.

W ostatnich miesiącach jego pracy w Monachium zaczęły pojawiać się sygnały, że relacje pomiędzy nim a piłkarzami nie są najlepsze.

Po odejściu Guardioli ostro wypowiedział się o nim m.in. Franck Ribery. Inne zdanie miał Robben, który scharakteryzował Guardiolę jako wielkiego profesjonalistę, który jest wręcz "opętany" futbolem.

"Z Pepem człowiek ma piłkę nożną 24 godziny na dobę. Zrobiliśmy ogromny postęp pod jego wodzą. Dał nam więcej możliwości w naszej grze" - podkreślił holenderski skrzydłowy Bayernu.

Reklama

Jak wypada porównanie Guardioli z nowym trenerem Bayernu - Carlo Ancelottim? "Teraz mamy więcej wolności" - skomentował Robben. 

"Podobała mi się filozofia Pepa, jego sposób pojmowania futbolu. Jednak z Ancelottim też jest świetnie" - przekonywał Holender.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama