Reklama

Reklama

Arjen Robben do Pepa Guardioli: Nie zdejmuj mnie z boiska

Arjen Robben ostrzegł Pepa Guardiolę, aby nie zdejmował go z boiska, bo czuje się najlepiej, gdy może regularnie grać i to w pełnym wymiarze czasowym.

Bayern gra na trzech frontach (w Bundeslidze, Lidze Mistrzów i Pucharze Niemiec), a trener Pep Guardiola, mimo kontuzji w zespole, ma tak wielu znakomitych piłkarzy, że może nimi rotować, aby dać im więcej czasu na regenerację. Robben przezornie wysłał jednak sygnał trenerowi, aby nie sadzał go na ławce.

Holenderski skrzydłowy już za kilka tygodni będzie obchodził 31. urodziny, ale nie widać tego na boisku. Sam podkreśla, że czuje się dobrze i potrzebuje regularnych występów.

"Rotowanie nie jest dla mnie. Potrzebuję stałego rytmu, a moja forma rośnie, gdy mogę grać cały czas" - powiedział Robben.

Reklama

"Potrzebuję jedynie przerwy między meczami, która pomaga mi odbudować się pod względem psychicznym i fizycznym" - przekonywał holenderski piłkarz.

Robben podkreślał przy tym, że bardzo ceni trenera Bayernu. "Jeśli chodzi o taktykę, to jest najlepszy na świecie. To perfekcjonista" - wychwalał Guardiolę skrzydłowy Bayernu.

"Bardzo ciężko pracuje, przygotowuje nas perfekcyjnie. Guardiola wie, gdzie są otwarte przestrzenie na boisku" - dodał.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy