Reklama

Reklama

Anna Lewandowska na spacerze z córkami. Już czeka na mecz Roberta

Anna Lewandowska, podobnie jak jej mąż Robert, jest już gotowa na start Bundesligi. Żona kapitana polskiej reprezentacji opublikowała urocze zdjęcie ze spaceru z córkami, przyznając, że nie może się już doczekać, by ponownie zobaczyć w akcji "Lewego".

6 maja na świat przyszła druga córka Lewandowskich - Laura - o czym snajper Bayernu poinformował za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych.

"Lewy" nie mógł się jednak długo cieszyć bliskością nowo narodzonej córki. W ubiegłą sobotę drużyna mistrza Niemiec została skoszarowana w hotelu i poddana kwarantannie przed restartem Bundesligi.

Reklama

Anna Lewandowska pozostała więc sama z dwoma córkami. Może jednak liczyć na pomoc swojej koleżanki i nie narzeka na nudę. Właśnie opublikowała wyjątkowe zdjęcie ze spaceru - na którym znalazła się także Klara - przyznając, że czeka z niecierpliwością na niedzielny mecz swojego męża.

"Dziewczęce poranki. Jak cudnie wyjść w 'babskim' gronie! Moje dziewczyny, koleżanka i ja. Cieszą takie spotkania! A jutro kibicujemy! Wy też? Już jutro mecz Bayernu. Nie mogę się doczekać. Ps. Oczywiście Klarcia chwili nie ustoi" - napisała Lewandowska w opisie zdjęcia.

Lewandowska uspokoiła także zmartwionych fanów, przyznając, że po poradzie czuje się już dobrze.

"Kochani, pytacie jak się czuję, dziękuję. 10 dni po porodzie, a moje dzieciaczki dodają energii!" - napisała.

Pierwszym rywalem Bayernu po wznowieniu rozgrywek Bundesligi będzie Union Berlin, którego barw broni Rafał Gikiewicz. Mecz rozpocznie się w niedzielę 17 maja o godzinie 18.

TB

Bundesliga - wyniki, tabela

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy