Reklama

Reklama

Alvaro Dominguez musiał skończyć karierę. Oskarża były klub

Alvaro Dominguez w wieku 27 lat ogłosił zakończenie profesjonalnej kariery piłkarskiej ze względu na kontuzję. Były już obrońca Moenchengladbach rozważa pozwanie Borussii o poważne przyczynienie się do jego problemów zdrowotnych.

"Od lutego 2015 roku odczuwam ból, narastający każdego dnia. Grałem na prośbę klubu, ale później nie mogłem się ruszać. Lekarz stwierdził, że po prostu potrzebuję wakacji" - powiedział Dominguez w rozmowie z dziennikiem "Marca".

W listopadzie Hiszpan odwiedził specjalistę. "Stwierdził, że natychmiast muszę poddać się operacji. Spotkałem się z wiceprezesem klubu, dyrektorem sportowym, trenerem i lekarzem Borussii i wytłumaczyłem im, jak wygląda sytuacja. Jeśli dalej bym grał, mógłbym skończyć na wózku inwalidzkim. Zapytali mnie, czy mogę poddać się operacji po świętach" - dodał były obrońca.

Reklama

Zobacz materiał wideo:


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy