Reklama

Reklama

Puchar Bułgarii: Lokomotiw Płowdiw - Litex Łowecz 2-1 (0-0)

5 grudnia na Stadionie Lokomotiv w Płowdiwie odbyło się spotkanie rozgrywek o Puchar Bułgarii pomiędzy drużynami Lokomotiwu Płowdiw a Liteksu Łowecz. Mecz zakończył się w regulaminowym czasie zwycięstwem Lokomotiwu Płowdiw 2-1, który wywalczył awans. Pojedynek obejrzało 500 widzów.

5 grudnia na Stadionie Lokomotiv w Płowdiwie odbyło się spotkanie rozgrywek o Puchar Bułgarii pomiędzy drużynami Lokomotiwu Płowdiw  a Liteksu Łowecz. Mecz zakończył się w regulaminowym czasie zwycięstwem Lokomotiwu Płowdiw 2-1, który wywalczył awans. Pojedynek obejrzało 500 widzów.

Dotychczasowa historia spotkań między drużynami jest bardzo bogata. Na 41 starć zespół Liteksu Łowecz wygrał 24 razy i zanotował dziewięć porażek oraz osiem remisów.

Od pierwszych minut jedenastka Liteksu Łowecz zawzięcie atakowała bramkę przeciwników. Linia obrony zespołu Lokomotiwu Płowdiw była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Jedyną kartkę w pierwszej połowie otrzymał Petar Petrov z Liteksu Łowecz. Była to 20. minuta pojedynku.

Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

Reklama

Na drugą połowę drużyna Lokomotiwu Płowdiw wyszła w zmienionym składzie, za Ante Aralicę, Wirisa weszli Edin Bahtić, Georgi Iliev. W 58. minucie kartką został ukarany Aleksandar Asparuhov, piłkarz gości.

Wysiłki podejmowane przez jedenastkę Liteksu Łowecz w końcu przyniosły efekt bramkowy. Na 25 minut przed zakończeniem drugiej połowy bramkę zdobył Ivan Bozhkov.

Zespół gości krótko cieszył się prowadzeniem. Trwało to tylko dziewięć minut, ponieważ drużyna Lokomotiwu Płowdiw doprowadziła do remisu. Bramkę zdobył Dimityr Iliew.

W ostatnich minutach spotkania na murawie stadionu kibice domagali się kolejnych bramek. W 87. minucie Dimityr Iliew ponownie strzelił gola zmieniając wynik na 2-1.

W drugiej minucie doliczonego czasu starcia za Birsenta Karagarena wszedł David Malembana. Do końca spotkania wynik nie uległ zmianie. Mecz zakończył się rezultatem 2-1.

Sędzia nie ukarał zawodników gospodarzy żadną kartką, natomiast piłkarzom Liteksu Łowecz przyznał dwie żółte.

Jedenastka gospodarzy w drugiej połowie wykorzystała wszystkie zmiany. Natomiast zespół Liteksu Łowecz nie skorzystał ze zmian.

Reklama

Reklama

Reklama