Puchar Bułgarii: FK Septemvri Sofia - PFC Ludogorets 1945 Razgrad 0-3 (0-2)

4 grudnia na Stadionie Dragalevtsi odbył się mecz rozgrywek o Puchar Bułgarii pomiędzy drużynami FK Septemvri Sofia a Łudogorca Razgrad. Starcie zakończyło się w regulaminowym czasie zwycięstwem Łudogorca Razgrad 3-0, który wywalczył awans. Spotkanie obejrzało 60 widzów.

Bułgaria - Puchar Bułgarii
2019-12-04 12:30 | Stadion: Stadion Dragalevtsi | Widzów: 60 | Arbiter: G. Nikolov
M. Tchibota 56'

Występujące tu jedenastki w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą cztery razy. Zespół Łudogorca Razgrad wygrał aż cztery razy, nie przegrywając żadnego meczu.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Fani jeszcze dobrze nie rozsiedli się na trybunach, a już padła pierwsza bramka w tym spotkaniu. W 10. minucie po gwizdku arbitra oznaczającego początek spotkania bramkę zdobył Cosmin Moti.

W 16. minucie arbiter pokazał kartkę Jakubowi Świerczokowi z drużyny gości.

Szczęście uśmiechnęło się do zawodników Łudogorca Razgrad w 18. minucie spotkania, gdy Jakub Świerczok strzelił drugiego gola. W drugiej minucie doliczonego czasu gry kartkę dostał Aleksandar Bashliev, piłkarz FK Septemvri Sofia.

Do końca pierwszej połowy żadnej z drużyn nie udało się zmienić wyniku meczu.

W 55. minucie kartką został ukarany Ivan Stoyanov, zawodnik gospodarzy.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Łudogorca Razgrad w 56. minucie spotkania, gdy Mavis Tchibota zdobył z rzutu karnego trzecią bramkę. Zawodnik ten strzela jak na zawołanie. To już jego czwarte trafienie w sezonie.

W 57. minucie kartkę dostał Stiliyan Nikolov z FK Septemvri Sofia. W 60. minucie Stéphane Badji został zastąpiony przez Marcelinha. Między 61. a 71. minutą, boisko opuścili zawodnicy FK Septemvri Sofia: Yulian Popev, Boris Galchev, Georgi Rusev, na ich miejsce weszli: Vasil Popov, Aleksandar Todorov, Pavel Georgiev. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Cicinha, Georgiego Ilkova zajęli: Wanderson, Dragos Grigore.

Do końca pojedynku rezultat nie uległ zmianie. Spotkanie zakończyło się wynikiem 0-3.

Renan dos Santos
45′ Aleksandar Bashliev
Neuciano de Jesus Gusmão65′
Mariyan Ivanov
Georgi Ilkov Terziev69′
57′ Stiliyan Petrov Nikolov
Stanislav Manolev
61′ Yulian Popev
Cosmin Iosif Moti  10′
55′ Ivan Veselinov Stoyanov
Stéphane Badji60′
62′ Boris Galchev
Dimo Naydenov Bakalov
71′ Georgi Rusev
Jakub Świerczok  18′ 16′
Filip Dimitrov
Vladislav Boykov Stoyanov
61′ Vasil Popov
Dragos Grigore69′
62′ Aleksandar Todorov Todorov
Anton Nedyalkov
71′ Pavel Georgiev Petkov