Liga bułgarska - 7. kolejka First League: Łudogorec Razgrad - Beroe Stara Zagora 2-0 (2-0)

W spotkaniu 7. kolejki bułgarskiej First League, które rozegrane zostało 26 września, zespół Łudogorca Razgrad wygrał z Beroe Stara Zagora 2-0 (2-0). Mecz na Huvepharma Arena obejrzało 700 widzów.

7. kolejka Bułgaria - First League
2020-09-26 17:45 | Stadion: Huvepharma Arena | Widzów: 700 | Arbiter: I. Stoyanov
PFC Ludogorets 1945 Razgrad
Beroe Stara Zagora
2
0
C. Keseru 18'
Cicinho 23'

Występujące tu zespoły w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą 34 razy. Jedenastka Łudogorca Razgrad wygrała aż 21 razy, zremisowała dziewięć, a przegrała tylko cztery.

Na pierwszą bramkę meczu trzeba było trochę poczekać. Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Łudogorca Razgrad w 18. minucie spotkania, gdy Claudiu Keseru zdobył pierwszą bramkę.

Prawie natychmiast Cicinho wywołał eksplozję radości wśród kibiców Łudogorca Razgrad, strzelając kolejnego gola w 23. minucie pojedynku. W 30. minucie arbiter ukarał kartką Hristiyana Vasileva, zawodnika Beroe Stara Zagora.

Do końca pierwszej połowy żadnej z drużyn nie udało się zmienić wyniku meczu.

Na drugą połowę jedenastka Beroe Stara Zagora wyszła w zmienionym składzie, za Erivalda wszedł Octávio. W 65. minucie Bernard Tekpetey został zastąpiony przez Elvisa Manu.

W tej samej minucie Claudiu Keseru został zmieniony przez Higinia Marína, a za Dominika Ivilina wszedł na boisko Jorginho, co miało wzmocnić zespół Łudogorca Razgrad. W niedługim czasie trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Ibrahimę Conté na Dima Naydenova. Sędzia przyznał żółte kartki zawodnikom Beroe Stara Zagora: Teddemu Mézague'owi w 74. i Dimowi Naydenovowi w 79. minucie. W pierwszej minucie doliczonego czasu gry w drużynie Łudogorca Razgrad doszło do zmiany. Georgi Ilkov wszedł za Cauly'ego.

Hristiyan Vasilev30′
 23′ Neuciano de Jesus Gusmão
Aleksandar Cwetkow
76′ Dominik Ivilin Yankov
Gaïus Makouta
Alex Paulo Menezes Santana
Ivan Minchev
90′ Cauly Oliveira Souza
Krum Stanimirov Stoyanov
 18′ 65′ Claudiu Andrei Keseru
Alioune Fall
65′ Bernard Tekpetey
Erivaldo Jorge Paulo Ferreira46′
Vladislav Boykov Stoyanov
Hennadii Ganev
Jordan Ikoko
Dzhuneyt Ali
90′ Georgi Ilkov Terziev
Ilias Hassani
Swietosław Djakow
Georgi Ivanov Dinkov
76′ Jorge Fernando Barbosa Intima
Merlo Manteca Octavio46′
65′ Elvis Manu
Aleksandar Vasilev
65′ Higinio Marín Escavy
Dimo Naydenov Bakalov71′ 79′

Arbiter nie ukarał piłkarzy gospodarzy żadną kartką, natomiast zawodnikom Beroe Stara Zagora pokazał trzy żółte.

Jedenastka Łudogorca Razgrad w drugiej połowie wymieniła czterech graczy. Natomiast zespół gości w drugiej połowie wymienił dwóch graczy.