Liga bułgarska - 6. kolejka First League: Beroe Stara Zagora - Czerno More Warna 4-0 (1-0)

W pojedynku 6. kolejki bułgarskiej First League, który rozegrany został 19 września, drużyna Beroe Stara Zagora wysoko wygrała z Czerno More Warna 4-0 (1-0). Mecz na Stadionie Beroe obejrzało 1 000 widzów.

6. kolejka Bułgaria - First League
2020-09-19 17:45 | Stadion: Stadion Beroe | Widzów: 1000 | Arbiter: R. Gidzhenov
A. Fall 68'

Dotychczasowa historia spotkań między zespołami jest bardzo bogata. Na 40 meczów drużyna Czerno More Warna wygrała 14 razy i zanotowała 13 porażek oraz 13 remisów.

Niewiele działo się od początku meczu, dlatego warto odnotować fakt, że już w tej fazie spotkania jeden z zawodników nie mógł kontynuować zawodów. W 27. minucie Rodrigo został zastąpiony przez Denislava Minkova.

Jedyną żółtą kartkę w pierwszej połowie arbiter pokazał Viktorowi Nikolaevowi z Czerno More Warna. Była to 33. minuta meczu.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Beroe Stara Zagora w 40. minucie spotkania, gdy Kukula zdobył pierwszą bramkę. Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem drużyny Beroe Stara Zagora.

W 51. minucie swojego drugiego gola w tym meczu strzelił Kukula z Beroe Stara Zagora. W 57. minucie w zespole Beroe Stara Zagora doszło do zmiany. Octávio wszedł za Kukulę.

Niedługo później Ivan Minchev wywołał eksplozję radości wśród kibiców Beroe Stara Zagora, zdobywając kolejną bramkę w 58. minucie spotkania. Na 25 minut przed zakończeniem drugiej połowy sędzia pokazał żółtą kartkę Georgiemu Angelovowi, zawodnikowi gospodarzy.

W tej samej minucie za czerwoną kartkę zszedł z boiska Ismail Isa osłabiając tym samym drużynę gości.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Beroe Stara Zagora w 68. minucie spotkania, gdy Alioune Fall strzelił czwartego gola. Między 73. a 83. minutą, boisko opuścili piłkarze Czerno More Warna: Viktor Nikolaev, Emil Yanchev, Wasił Panajotow, Ilian Ilianov, na ich miejsce weszli: Martin Danailov, Mohamed Boukassi, Faysel Kasmi, Velislav Krasimirov. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Ibrahimy Conté, Gaïusa Makouty, Georgiego Angelova zajęli: Erivaldo, Dimo Naydenov, Ilias Hassani.

Do końca pojedynku wynik nie uległ zmianie. Starcie zakończyło się rezultatem 4-0.

Viktor Nikolaev Popov33′ 77′
65′ 82′ Georgi Angelov
Cwetomir Panow
73′ Ibrahima Sory Conté
Stefan Stanchev
Aleksandar Cwetkow
Stefan Dimitrov Velev
81′ Gaïus Makouta
Ilian Ilianov Iliev83′
 58′ Ivan Minchev
Wasił Panajotow82′
Krum Stanimirov Stoyanov
Ismail Isa Mustafa65′
 40′, 51′ 57′ Erson Stiven Dias Costa
Rodrigo Henrique Santana da Silva27′
 68′ Alioune Fall
Emil Emilov Yanchev77′
Hennadii Ganev
Ivan Dyulgerov
Dzhuneyt Ali
Martin Danailov Dichev77′
82′ Ilias Hassani
Mohamed El Mehdi Boukassi77′
Georgi Ivanov Dinkov
Faysel Kasmi82′
57′ Merlo Manteca Octavio
Dani Kiki
73′ Erivaldo Jorge Paulo Ferreira
Velislav Krasimirov Vasilev83′
81′ Dimo Naydenov Bakalov
Denislav Minkov Angelov27′

Zespół Beroe Stara Zagora był w posiadaniu piłki przez 64 procent czasu gry, przełożyło się to na okazałe zwycięstwo w tym meczu.

Arbiter przyznał jedną żółtą kartkę i jedną czerwoną zawodnikom Czerno More Warna, a piłkarzom gospodarzy pokazał jedną żółtą.

Drużyna Beroe Stara Zagora w drugiej połowie wymieniła czterech zawodników. Natomiast zespół gości wymienił pięciu graczy.