Reklama

Reklama

Liga bułgarska - 18. kolejka First League: FK Vitosha Bistritsa - PFK Dunav Ruse 1-1 (0-0)

W spotkaniu 18. kolejki bułgarskiej First League, które rozegrane zostało 1 grudnia, drużyna Vitoshy Bistrita zremisowała z Dunav Ruse 1-1 (0-0). Mecz na Stadionie Vitosha w Bistritsie obejrzało 110 widzów.

W  spotkaniu 18. kolejki bułgarskiej First League, które rozegrane zostało 1 grudnia, drużyna Vitoshy Bistrita zremisowała  z Dunav Ruse  1-1 (0-0). Mecz na Stadionie Vitosha w Bistritsie obejrzało 110 widzów.

Drużyny nie spotykały się na boisku zbyt często. Na 13 meczów zespół Vitoshy Bistrita wygrał jeden raz, ale więcej przegrywał, bo aż dziewięć razy. Trzy mecze zakończyły się remisem.

Początek spotkania nie zapowiadał emocjonującego meczu. Piłkarze starali się wypracowywać sytuacje, ale gra nie kleiła się obu drużynom. Sędzia miał niewiele pracy. Dopiero w drugim kwadransie coś zaczęło się dziać na boisku. Między 22. a 43. minutą, sędzia starał się uspokoić grę pokazując trzy żółte kartki zawodnikom Dunav Ruse i jedną drużynie przeciwnej.

Reklama

Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

Trener Vitoshy Bistrita postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 46. minucie na plac gry wszedł Zapro Georgiev, a murawę opuścił Daniel Kutev.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Vitoshy Bistrita w 53. minucie spotkania, gdy Emil Nikolaev strzelił z karnego pierwszego gola.

Drużyna gospodarzy niedługo cieszyła się prowadzeniem. Trwało to 12 minut, zespół Dunav Ruse doprowadził do remisu. Gola strzelił Stefan Veselinov. Na 13 minut przed zakończeniem spotkania czerwoną kartkę po drugiej żółtej dostał Rumen Gyonov, osłabiając drużynę gospodarzy. Pierwszą żółtą kartkę dostał ten piłkarz w 43. minucie.

W 81. minucie Atanas Vasilev zastąpił Georgiego Kupenova. Do końca pojedynku wynik nie uległ zmianie. Mecz zakończył się rezultatem 1-1.

Remis od samego początku „wisiał w powietrzu”. Obie drużyny utrzymywały się przy piłce praktycznie tyle samo czasu. Mecz był bardzo wyrównany, od pierwszej do ostatniej minuty. Z przebiegu meczu nie wynikało, że jedna z drużyn będzie potrafiła przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Posiadanie piłki rozłożyło się równomiernie na obie drużyny.

Arbiter przyznał jedną żółtą kartkę i jedną czerwoną zawodnikom gospodarzy, a piłkarzom Dunav Ruse pokazał trzy żółte.

Zespół Vitoshy Bistrita w drugiej połowie wymienił dwóch zawodników. Natomiast drużyna gości nie skorzystała ze zmian.

8 grudnia zespół Vitoshy Bistrita będzie miał szansę na kolejne punkty grając na wyjeździe. Jego rywalem będzie Lewsi Sofia. Natomiast 9 grudnia Lokomotiw Płowdiw zagra z drużyną Dunav Ruse na jej terenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL