Liga bułgarska - 14. kolejka First League: Tsarsko Selo - Łudogorec Razgrad 0-2 (0-1)

29 października na Tsarsko selo Complex w Sofii odbył się pojedynek 14. kolejki bułgarskiej First League pomiędzy drużynami Tsarsko Selo i Łudogorca Razgrad. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Łudogorca Razgrad 2-0. Na stadionie zasiadło 300 widzów.

14. kolejka Bułgaria - First League
2019-10-29 17:30 | Stadion: Tsarsko selo Complex | Widzów: 300 | Arbiter: N. Yordanov
FA Tsarsko Selo Sofia
PFC Ludogorets 1945 Razgrad
0
2
J. Świerczok 21'
J. Ikoko 56'

Obie drużyny grały dotychczas ze sobą tylko raz. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem drużyny Łudogorca Razgrad.

Sędzia musiał opanować emocje piłkarzy już na początku meczu. W 11. minucie kartkę dostał Wesley Natã z drużyny gospodarzy.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Łudogorca Razgrad w 21. minucie spotkania, gdy Jakub Świerczok strzelił pierwszego gola. To pierwsza bramka tego zawodnika w bieżącym sezonie, dla napastnika, to nie jest dobry rezultat.

Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem drużyny Łudogorca Razgrad.

W 51. minucie arbiter ukarał kartką Aniceta Andrianantenainę, piłkarza Łudogorca Razgrad.

Trzeba było trochę poczekać, aby Jordan Ikoko wywołał eksplozję radości wśród kibiców Łudogorca Razgrad, strzelając kolejnego gola w 56. minucie meczu. Między 58. a 61. minutą, sędzia starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki zawodnikom Tsarsko Selo oraz dwie drużynie przeciwnej.

W 64. minucie Anton Karaczanakow został zmieniony przez Andersona. Niedługo później trener Łudogorca Razgrad postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 77. minucie na plac gry wszedł Dimo Bakalov, a murawę opuścił Mavis Tchibota. W 78. minucie arbiter ukarał żółtą kartką Antona Nedyalkova z Łudogorca Razgrad, a w 85. minucie Andersona z drużyny przeciwnej.

Do końca pojedynku rezultat nie uległ zmianie. Starcie zakończyło się wynikiem 0-2.

Anton Nedyalkov78′
61′ Yordan Milchev Minev
Taleb Tawatha
Reyan Daskalov
Anicet Abel Andrianantenaina51′
64′ Anton Karaczanakow
Dan Biton
59′ 66′ Rodney Antwi
Swietosław Djakow
Bozhidar Katsarov
Mavis Tchibota Dufounou61′ 77′
Georgi Minchev
Jorge Fernando Barbosa Intima81′
11′ 72′ Wesley Natã Wachholz
Cosmin Iosif Moti
66′ Damien Marie
Jody Lukoki81′
64′ 85′ Anderson Cordeiro Costa
Marcelo Nascimento da Costa
72′ Ventsislav Dimitrov Hristov
Dimo Naydenov Bakalov77′

Zespół Łudogorca Razgrad zdominował rywali na boisku. Przeprowadził o wiele więcej groźnych ataków na bramkę przeciwników, oddał siedem celnych strzałów, dwa razy obijał słupki bramki jedenastki Tsarsko Selo.

Zawodnicy obu drużyn obejrzeli po cztery żółte kartki.