Liga bułgarska - 13. kolejka First League: Tsarsko Selo - Botev Vratsa 3-0 (1-0)

W starciu 13. kolejki bułgarskiej First League, które rozegrane zostało 21 października, zespół Tsarsko Selo zwyciężył z Botevem Vratsa 3-0 (1-0). Mecz na Tsarsko selo Complex w Sofii obejrzało 330 widzów.

13. kolejka Bułgaria - First League
2019-10-21 16:30 | Stadion: Tsarsko selo Complex | Widzów: 330 | Arbiter: D. Draganov
FA Tsarsko Selo Sofia
POFK Botev Vratsa
3
0
A. Karaczanakow 28'
R. Antwi 48',68'

Na pierwszą bramkę meczu trzeba było trochę poczekać. Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Tsarsko Selo w 28. minucie spotkania, gdy Anton Karaczanakow zdobył pierwszą bramkę.

W 35. minucie Daniel Hristov zastąpił Waleriego Domowczyjskiego. Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem drużyny Tsarsko Selo.

Fani jeszcze dobrze nie rozsiedli się na trybunach po przerwie, a już padł kolejny gol w tym spotkaniu. W pierwszych minutach drugiej połowy na listę strzelców wpisał się Rodney Antwi.

Niedługo później trener Botevu Vratsa postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 60. minucie na plac gry wszedł Miroslav Budinov, a murawę opuścił Angel Lyaskov. W 66. minucie w zespole Botevu Vratsa doszło do zmiany. Simeon Mechev wszedł za Waleriego Bożinowa.

W 68. minucie swoją drugą bramkę w tym meczu zdobył Rodney Antwi z Tsarsko Selo. Jedyną kartkę w meczu obejrzał Waleri Domowczyjski z drużyny gości. Była to 79. minuta meczu.

Do końca spotkania rezultat nie uległ zmianie. Starcie zakończyło się wynikiem 3-0.

Ilia Milanow
88′ Veselin Milchev Minev
Angel Stefanov Lyaskov60′
 28′ 73′ Anton Karaczanakow
Georgi Tomov Valchev
 48′, 68′ Rodney Antwi
Waleri Bożinow66′
69′ Ventsislav Dimitrov Hristov
Deyan Viktorov Ivanov
88′ Damien Marie
Simeon Krasimirov Mechev66′
73′ Anderson Cordeiro Costa
Ivaylo Mihaylov
Bozhidar Katsarov
Miroslav Vladimirov Budinov60′
69′ Georgi Minchev
Waleri Domowczyjski35′ 79′

Arbiter nie ukarał zawodników gospodarzy żadną kartką, natomiast piłkarzom Botevu Vratsa pokazał jedną żółtą.

Jedni i drudzy wykorzystali wszystkie zmiany.