2. kolejka A PFG: PFC Ludogorets 1945 Razgrad - CSKA Sofia 0-0

W spotkaniu 2. kolejki bułgarskiej A PFG, które rozegrane zostało 6 kwietnia, jedenastka Łudogorca Razgrad zremisowała z CSKA Sofia 0-0. Mecz na Ludogorets Arena obejrzało 6 300 widzów.

2. kolejka Bułgaria - First League
2019-04-06 16:15 | Stadion: Huvepharma Arena | Widzów: 6300 | Arbiter: D. Draganov
PFC Ludogorets 1945 Razgrad
CSKA Sofia
0
0

Występujące tu drużyny w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą 26 razy. Zespół Łudogorca Razgrad wygrał aż 14 razy, zremisował osiem, a przegrał tylko cztery.

Już w pierwszych minutach zespół Łudogorca Razgrad próbował rozpoznać przeciwników konstruując akcje zaczepne. Przez dłuższy czas przewaga w posiadaniu piłki była aż nadto widoczna, jednak nie przynosiło to efektów w postaci bramek. Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

Drugą połowę jedenastka Łudogorca Razgrad rozpoczęła w zmienionym składzie, za Jodego Lukokiego wszedł Adrian Popa. A kibice CSKA Sofia nie mogli już doczekać się wprowadzenia Edwina Gyasiego. W bieżącym sezonie ten pomocnik wchodził już jako rezerwowy sześć razy i ma na koncie cztery strzelone gole. Murawę musiał opuścić Evandro.

W 71. minucie arbiter ukarał żółtą kartką Gefersona z CSKA Sofia, a w 73. minucie Swietosława Djakowa z drużyny przeciwnej. W tej samej minucie za Serkana Yuseina wszedł Anicet Andrianantenaina.

Ivan Turitsov
73′ Swietosław Djakow
Kristiyan Aleksandrov Malinov
73′ Serkan Kadir Yusein
Ruben Pinto79′
Lucas Pacheco Affini
Tiago Filipe Sousa Nóbrega Rodrigues90′
Claudiu Andrei Keseru
Jorge Fernando Barbosa Intima
46′ Jody Lukoki
Valentin Ivaylov Antov79′
73′ Anicet Abel Andrianantenaina
Edwin Gyasi69′
Dominik Ivilin Yankov
Yoan Hristov Baurenski
46′ Adrian Popa
Angel Stefanov Lyaskov
Dimo Naydenov Bakalov
Martin Ognyanov Smolenski

To nie było ładne widowisko, piłkarze często faulowali, co powodowało przestoje w meczu i zniecierpliwienie na trybunach. Zawodnicy obu drużyn otrzymali po jednej żółtej kartce.

Jedenastka gospodarzy w drugiej połowie wymieniła dwóch graczy.

Natomiast drużyna CSKA Sofia w drugiej połowie wykorzystała wszystkie zmiany.