SC do Recife - Red Bull Bragantino 0-0. Liga brazylijska - 36. kolejka Serie A

W starciu 36. kolejki brazylijskiej Serie A, które rozegrane zostało 16 lutego, zespół Sport Recife zremisował z Atletico Bragantino 0-0. Mecz odbył się na Estádio Adelmar da Costa Carvalho.

36. kolejka Brazylia - Serie A
2021-02-16 00:00 | Stadion: Estádio Adelmar da Costa Carvalho | Arbiter: Leandro Pedro Vuaden
SC do Recife
Red Bull Bragantino
0
0

Nie wszyscy kibice zajęli swoje miejsca na stadionie, a doszło do pierwszej zmiany na boisku. Trener Atletico Bragantino postanowił skorzystać ze swojego jokera. W dziewiątej minucie na plac gry wszedł Morato, a murawę opuścił Bruno Tubarão.

Jedyną kartkę w pierwszej połowie otrzymał Iago Maidana ze Sport Recife. Była to 35. minuta spotkania. W 42. minucie za Ewertona wszedł Raul Prata. Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

W 54. minucie kartką został ukarany Betinho, piłkarz gospodarzy. Na murawie, jak to często zdarzało się Sport Recife w tym sezonie, pojawił się Luciano, którego zadaniem było wzmocnienie szyków obronnych. Zmienił on w 63. minucie Hernanego.

Między 63. a 83. minutą, boisko opuścili piłkarze Atletico Bragantino: Tomás Cuello, Ramires, Ytalo, Morato, na ich miejsce weszli: Leandrinho, Lucas Evangelista, Chrigor, Jan Hurtado. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Betinha, Thiaga Nevesa, Dalberta zajęli: Márcio Araújo, Ricardinho, Mikael. Na pięć minut przed zakończeniem pojedynku arbiter pokazał kartkę Marcão z drużyny gospodarzy.

Fabrício Bruno Soares de Faria
35′ Iago Justen Maidana Martins
Ligger Moreira Malaquias
85′ Marcos Antônio Almeida Silva
Luan Candido de Almeida
42′ Ewerton Diógenes Da Silva
Eric dos Santos Rodrigues70′
83′ Thiago Neves Augusto
Bruno Nunes de Barros9′
83′ Dalberto Luan Belo
Tomás Esteban Cuello70′
54′ 63′ Roberto Pimenta Vinagre Filho
Cláudio Luiz Rodrigues Parise Leonel
Carlos Eugenio Junior Tavares dos Santos
Raul Lo Gonçalves
63′ Hernane Vidal de Souza
Ytalo José Oliveira dos Santos83′
Mailson Tenorio dos Santos
Júlio César de Sousa Santos
Francisco Alves da Silva Neto
Weverton Guilherme da Silva Souza
63′ Luciano Batista da Silva Junior
Weverson Moreira da Costa
Sander Henrique Bortolotto
Leonardo Javier Realpe Montaño
42′ Raul Prata
Vitor Hugo Santana Carvalho
83′ Ricardo Ribeiro de Lima
Leandro Henrique do Nascimento70′
63′ Márcio Rodrigues Araújo
Andrew Erick Feitosa9′ 83′
Gustavo Silva de Oliveira
Chrigor Flores Moraes83′
83′ Mikael Filipe Viana de Sousa
Jan Carlos Hurtado Anchico83′

Jeśli jedenastka Atletico Bragantino nie wykorzystała 15 rzutów rożnych w spotkaniu to nie mogła liczyć na zwycięstwo.

To nie było ładne widowisko, piłkarze często faulowali, co powodowało przestoje w meczu i zniecierpliwienie na trybunach. Sędzia nie ukarał zawodników gości żadną kartką, natomiast piłkarzom Sport Recife przyznał trzy żółte.

Jedni i drudzy wymienili po pięciu zawodników.