Santos FC Sao Paulo - EC Juventude 0-0. Liga brazylijska - 3. kolejka Serie A

W spotkaniu 3. kolejki brazylijskiej Serie A, które rozegrane zostało 13 czerwca, drużyna Santos zremisowała z Juventude' 0-0. Mecz odbył się na Estádio Urbano Caldeira.

3. kolejka Brazylia - Serie A
2021-06-13 00:00 | Stadion: Estádio Urbano Caldeira | Arbiter: Alexandre Vargas Tavares de Jesus
Santos FC Sao Paulo
EC Juventude
0
0

Jedenastki nie spotykały się na boisku zbyt często. Na 15 pojedynków zespół Juventude' wygrał trzy razy, ale więcej przegrywał, bo aż siedem razy. Pięć meczów zakończyło się remisem.

Od pierwszych minut drużyna Santos zawzięcie atakowała bramkę przeciwników. Linia obrony jedenastki Juventude' była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Między 23. a 40. minutą, arbiter starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki piłkarzom Santos i jedną drużynie przeciwnej.

Na drugą połowę drużyna Santos wyszła w zmienionym składzie, za Luiza Felipego wszedł Marcos Leonardo. W 52. minucie kartkę dostał Guilherme Castilho z Juventude'.

Na 11 minut przed zakończeniem meczu w zespole Juventude' doszło do zmiany. Fernando Pacheco wszedł za Chica. W 81. minucie za Parę wszedł Mádson. W 87. minucie kartką został ukarany Capixaba, piłkarz Juventude'.

W drugiej minucie doliczonego czasu spotkania boisko opuścili piłkarze Juventude': Bruninho, Matheus Jesus, a na ich miejsce weszli Capixaba, Wescley.

Marcelo Henrique Passos Carné
81′ Marcos Rogério Ricci Lopes
Míchel Macedo Rocha Machado
46′ Luiz Felipe Do Nascimento dos Santos
Vitor Mendes Alves
40′ Luan Peres Petroni
Rafael Forster
Felipe Jonatan Rocha Andrade
Alyson Vinicius Almeida Neves
Gabriel Cordeiro Pirani
João Victor da Vitória Fernandes87′ 90′
24′ Jean Mota Oliveira de Sousa
Cleberson Martins de Souza
81′ Mádson Ferreira dos Santos
Matheus Vieira Campos Peixoto
46′ Marcos Leonardo Santos Almeida

Przewaga jedenastki Santos w posiadaniu piłki była ogromna (75 procent), niestety, pomimo takiej przewagi zespołowi nie udało się wygrać meczu.

To nie było ładne widowisko, piłkarze często faulowali, co powodowało przestoje w meczu i zniecierpliwienie na trybunach. Zawodnicy gospodarzy obejrzeli w meczu dwie żółte kartki, a ich przeciwnicy trzy.

Drużyna gospodarzy w drugiej połowie wymieniła dwóch zawodników. Natomiast jedenastka Juventude' w drugiej połowie wykorzystała wszystkie zmiany.