Marilia Atletico Clube - Criciuma EC 0-0. Copa do Brasil

18 marca na Estádio Kleber José de Andrade w Cariacicy odbył się mecz rozgrywek Copa do Brasil pomiędzy drużynami Marilii Atletico Clube a Criciuma EC. Pojedynek zakończył się w regulaminowym czasie zwycięstwem Criciuma EC 0-0, który wywalczyła awans.

Brazylia - Copa do Brasil
2021-03-18 19:30 | Stadion: Estádio Kleber José de Andrade | Arbiter: André Rodrigo Rocha
Marilia Atletico Clube
Criciuma EC
0
0

Sędzia musiał uspokoić zawodników już na początku meczu. Między 11. a 33. minutą, sędzia starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki zawodnikom Criciuma EC i jedną drużynie przeciwnej.

W 54. minucie arbiter ukarał żółtą kartką Geninha z Marilii Atletico Clube, a w 55. minucie Moacira z drużyny przeciwnej. Trener Marilii Atletico Clube postanowił zagrać agresywniej. W 58. minucie zmienił obrońcę Felipe Cordeira i na pole gry wprowadził napastnika Luisa Henriquego. Jak widać, trener sądził, że jego zespół szybko wyjdzie na prowadzenie. Jednak pomylił się - pomimo zmiany taktyki jego jedenastka wciąż miała problemy ze skutecznością.

W 67. minucie w drużynie Marilii Atletico Clube doszło do zmiany. Guilherminho wszedł za Luana. W 75. minucie Moacir został zmieniony przez Marcusa Índia. W tej samej minucie Gabriel został zmieniony przez Deividy'ego, a za Léo wszedł na boisko Philipe Maia, co miało wzmocnić zespół Criciuma EC. W niedługim czasie trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Leo Coutę na Rafaela.

Na pięć minut przed zakończeniem starcia sędzia ukarał kartką Gustava, piłkarza Criciuma EC.

Luiz Gustavo Almeida Pinto85′
11′ 58′ Felipe Cordeiro de Araujo
Rafael Berger
54′ Genisson Correia dos Santos
Marcel Philipe Afonso Genestra Scalese33′
67′ Luan de Figueiredo Gular da Gama
Adenilson Aparecido dos Santos Júnior
79′ Leonardo Couto
Leonardo Gonçalves dos Santos
67′ Guilherme Vieira Batista
Vinícius Tsumita Silva
Lucas Fernando de Britto Lino
Deividy Cena Braga75′
58′ Luis Henrique Martins dos Santos
Eduardo de Queiroz Melo
79′ Rafael Pinheiro Santana
Marcus Vinicius Ferreira Teixeira75′

Arbiter pokazał dwie żółte kartki zawodnikom Marilii Atletico Clube, natomiast piłkarzom Criciuma EC przyznał cztery.

Obie drużyny wykorzystały wszystkie zmiany w drugiej połowie.