Luverdense EC - Red Bull Bragantino 1-2 (1-1). Copa do Brasil

1 kwietnia na Estádio Municipal Passo Das Emas w Lucasie do Rio Verde odbył się pojedynek rozgrywek Copa do Brasil pomiędzy drużynami Luverdense a Atletico Bragantino. Spotkanie zakończyło się w regulaminowym czasie zwycięstwem Atletico Bragantino 2-1, który wywalczyło awans.

Brazylia - Copa do Brasil
2021-04-01 22:00 | Stadion: Estádio Municipal Passo Das Emas | Arbiter: Paulo Roberto Alves Júnior
Claudinho 51'

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Szczęście uśmiechnęło się do zawodników Atletico Bragantino w 11. minucie spotkania, gdy Artur strzelił pierwszego gola.

Piłkarze gospodarzy odrobili straty jeszcze w pierwszej połowie. W 33. minucie gola wyrównującego strzelił z karnego Isac.

Pierwsza połowa zakończyła się remisem.

Dalsze wysiłki podejmowane przez zespół Atletico Bragantino przyniosły efekt bramkowy. W 51. minucie Claudinho dał prowadzenie swojej drużynie.

Do końca meczu wynik nie uległ zmianie. Pojedynek zakończył się rezultatem 1-2.

Jedenastka gospodarzy nie skorzystała ze zmian. Drużyna Atletico Bragantino również nie skorzystała ze zmian.