Reklama

Reklama

Liga brazylijska - 9. kolejka Serie A: CS Alagoano - Flamengo Río de Janeiro 0-2 (0-0)

13 czerwca na Estádio Nacional de Brasília w Brasílii odbyło się starcie 9. kolejki brazylijskiej Serie A pomiędzy drużynami Alagoano i Flamengo Río de Janeiro. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Flamengo Río de Janeiro 2-0. Na stadionie stawiło się 37 673 widzów.

13 czerwca  na Estádio Nacional de Brasília w Brasílii odbyło się starcie  9. kolejki brazylijskiej Serie A pomiędzy drużynami Alagoano  i Flamengo Río de Janeiro. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Flamengo Río de Janeiro 2-0. Na stadionie stawiło się 37 673 widzów.

Był to pierwszy mecz rozegrany między tymi jedenastkami.

Od pierwszych minut zespół Flamengo Río de Janeiro zawzięcie atakował bramkę przeciwników. Linia obrony drużyny Alagoano była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Jedyną kartkę w pierwszej połowie dostał Didira z Alagoano. Była to 45. minuta meczu.

Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0-0.

W 55. minucie sędzia pokazał kartkę Jonathanowi Gómezowi, piłkarzowi Alagoano.

Szczęście uśmiechnęło się do zawodników Flamengo Río de Janeiro w 65. minucie spotkania, gdy Vitinho strzelił pierwszego gola. Przy zdobyciu bramki asystę zaliczył Éverton Ribeiro.

Reklama

W 71. minucie Apodi został zastąpiony przez Maranhão.

Drużyna Alagoano ruszyła do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację wykorzystała jedenastka Flamengo Río de Janeiro, zdobywając kolejną bramkę. W 77. minucie na listę strzelców wpisał się Gabriel Barbosa.

Na 11 minut przed zakończeniem starcia w zespole Alagoano doszło do zmiany. Patrick Fabiano wszedł za Niltona. W 80. minucie arbiter wręczył kartkę Leandrowi Souzie z drużyny Alagoano. Chwilę później trener Flamengo Río de Janeiro postanowił wpuścić trochę wiecej świeżości w linię napadu i w 83. minucie zastąpił zmęczonego Brunona Henriquego. Na boisko wszedł Lincoln, który miał za zadanie częściej niepokoić obrońców drużyny przeciwnej.

W 84. minucie Victor został zmieniony przez Gersona Joségo, co miało wzmocnić jedenastkę Alagoano. Niewiele później trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Gabriela Barbosę na Orlanda Berría oraz Rodineiego na João Lucasa. Na trzy minuty przed zakończeniem meczu kartkę obejrzał Gabriel Barbosa z Flamengo Río de Janeiro. Do końca pojedynku wynik nie uległ zmianie. Spotkanie zakończyło się rezultatem 0-2.

Zespół Flamengo Río de Janeiro był w posiadaniu piłki przez 67 procent czasu gry, przełożyło się to na zwycięstwo w tym meczu.

Arbiter pokazał trzy żółte kartki piłkarzom Alagoano, a zawodnikom Flamengo Río de Janeiro przyznał jedną.

Obie jedenastki wykorzystały wszystkie zmiany w drugiej połowie.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL