Liga brazylijska - 8. kolejka Serie A: Fluminense - Flamengo Río de Janeiro 0-0

10 czerwca na Estadio Jornalista Mário Filho (Maracanã) w Rio de Janeiro odbył się pojedynek 8. kolejki brazylijskiej Serie A pomiędzy drużynami Fluminense i Flamengo Río de Janeiro. Mecz zakończył się remisem 0-0. Na stadionie zasiadło 42 726 widzów.

8. kolejka Brazylia - Serie A
2019-06-10 00:00 | Stadion: Estadio Jornalista Mário Filho (Maracanã) | Widzów: 42726 | Arbiter: Wagner do Nascimento Magalhaes
Fluminense Rio de Janeiro
Flamengo Río de Janeiro
0
0

Dotychczasowa historia spotkań między zespołami jest bardzo bogata. Na 65 spotkań drużyna Flamengo Río de Janeiro wygrała 27 razy i zanotowała 18 porażek oraz 20 remisów.

Od początku spotkania niewiele się działo na boisku. Można powiedzieć, że jednym z ważniejszych wydarzeń w pierwszych minutach meczu było ukaranie zawodnika kartką. Między drugą a 44. minutą, arbiter starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki zawodnikom Flamengo Río de Janeiro i jedną drużynie przeciwnej.

Na drugą połowę drużyna Fluminense wyszła w zmienionym składzie, za Brennera wszedł Marcos Paulo. Także w zespole Flamengo Río de Janeiro w czasie przerwy zaszły zmiany, za Diego wszedł Orlando Berrío. W 64. minucie sędzia ukarał kartką Évertona Ribeira, piłkarza Flamengo Río de Janeiro.

W 78. minucie Gabriel Barbosa został zmieniony przez Vitinha. W 82. minucie kartkę obejrzał Frazan z Fluminense. W samej końcówce starcia w drużynie Flamengo Río de Janeiro doszło do zmiany. Ronaldo wszedł za Roberta Pirisa.

Rodrigo Caio Coquette Russo
82′ Wesley Frazan Bernardo
Éverton Augusto de Barros Ribeiro64′
16′ Allan Rodrigues de Souza
Ribas da Cunha Diego46′
Daniel Sampaio Simões
Robert Ayrton Piris Da Motta2′ 89′
João Pedro Junqueira de Jesus
Willian Souza Arão da Silva
46′ Brenner Souza da Silva
João Lucas de Almeida Carvalho
46′ Marcos Paulo Costa do Nascimento

Lincoln Corrêa dos Santos

To był brutalny mecz. Obie drużyny koncentrowały się bardziej na faulowaniu przeciwnika niż na strzelaniu goli. Sędzia ukarał żółtymi kartkami trzech zawodników Flamengo Río de Janeiro. Wręczył im dwie żółte kartki w pierwszej i jedną w drugiej połowie meczu. Piłkarze Fluminense dostali jedną żółtą kartkę w pierwszej i jedną w drugiej części meczu.

Jedenastka Fluminense w drugiej połowie dokonała jednej zmiany. Natomiast zespół Flamengo Río de Janeiro w drugiej połowie wykorzystał wszystkie zmiany.