Liga brazylijska - 34. kolejka Serie A: CS Alagoano - Fluminense Rio de Janeiro 0-1 (0-0)

W starciu 34. kolejki brazylijskiej Serie A, które rozegrane zostało 26 listopada, zespół Alagoano przegrał z Fluminense 0-1 (0-0). Mecz na Estádio Rei Pelé w Maceió obejrzało 8 916 widzów.

34. kolejka Brazylia - Serie A
2019-11-26 00:00 | Stadion: Estádio Rei Pelé | Widzów: 8916 | Arbiter: Luiz Flavio De Oliveira
CS Alagoano
Fluminense Rio de Janeiro
0
1
Y. González 50'

Obie drużyny grały dotychczas ze sobą tylko raz. Mecz zakończył się zwycięstwem drużyny Alagoano.

Sędzia musiał opanować emocje piłkarzy już na początku meczu. Między 16. a 37. minutą, arbiter starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki zawodnikom gości i jedną drużynie przeciwnej.

Tuż po przerwie jedyną bramkę meczu zdobył Yony González dla jedenastki Fluminense. Bramka padła w tej samej minucie. Piłkarz ten strzela jak na zawołanie. To już jego szóste trafienie w sezonie. Asystę przy golu zaliczył Marcos Paulo.

W 53. minucie Bruno Alves zastąpił Warleya. W 58. minucie Euller został zmieniony przez Rafinhę, co miało wzmocnić drużynę Alagoano. W niedługim czasie trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Yuriego na Airtona. Po chwili trener Alagoano postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 65. minucie na plac gry wszedł Alisson Safira, a murawę opuścił Jean Cleber.

A kibice Fluminense nie mogli już doczekać się wprowadzenia Pabla Dyega. W bieżącym sezonie ten napastnik wchodził już jako rezerwowy pięć razy. Murawę musiał opuścić Marcos Paulo. Jedyną kartkę w drugiej połowie dostał Alan Costa z Alagoano. Była to 72. minuta pojedynku. W 77. minucie w jedenastce Fluminense doszło do zmiany. Nenê wszedł za Daniela.

Gilberto
72′ Alan Henrique Costa
Marcílio Florêncio Mota Filho
36′ Luiz Diallisson de Souza Alves
Caio Henrique Oliveira Silva
58′ Elosman Euller Silva Cavalcanti
Allan Rodrigues de Souza16′
65′ Jean Cleber Santos da Silva
Daniel Sampaio Simões77′
Ricardo Bueno da Silva
Marcos Paulo Costa do Nascimento71′
53′ Bruno Alves de Souza
Igor de Carvalho Julião
53′ Warley Leandro da Silva
Anderson Luis de Carvalho77′
Lucas Vinicius Dias Costa
Milhomen Gusmao Guilherme
58′ Rafael Chagas Machado
Douglas Moreira Fagundes
Nilton Ferreira Júnior
Airton Ribeiro65′
Matheus Rodrigues do Prado
. Wellington Nem
65′ Alisson Pelegrini Safira
Francisco Evanilson de Lima Barbosa

Pablo Dyego71′

Lucas Vinicius Gonçalves da Silva

To był brutalny mecz. Obie drużyny koncentrowały się bardziej na faulowaniu przeciwnika niż na strzelaniu goli. Zawodnicy obu drużyn obejrzeli po dwie żółte kartki.