Liga brazylijska - 32. kolejka Serie A: Cruzeiro EC - CA Mineiro Belo Horizonte 0-0

10 listopada na Estádio Governador Magalhães Pinto w Belo Horizonte odbyło się starcie 32. kolejki brazylijskiej Serie A pomiędzy drużynami Cruzeiro i Atlético Mineiro. Spotkanie zakończyło się remisem 0-0. Na stadionie stawiło się 43 205 widzów.

32. kolejka Brazylia - Serie A
2019-11-10 20:00 | Stadion: Estádio Governador Magalhães Pinto | Widzów: 43205 | Arbiter: Jean Pierre Goncalves Lima
Cruzeiro Belo Horizonte
CA Mineiro Belo Horizonte
0
0

Dotychczasowa historia spotkań między jedenastkami jest bardzo bogata. Na 80 meczów zespół Cruzeiro wygrał 34 razy i zanotował 25 porażek oraz 21 remisów.

Pierwszym ważniejszym wydarzeniem w meczu było ukaranie zawodnika. W pierwszej minucie doliczonego czasu gry kartkę dostał Fábio Santos z drużyny Atlético Mineiro.

Trener Cruzeiro wyciągnął asa z rękawa i wpuścił na boisko Davida. W bieżącym sezonie ten napastnik wchodził już jako rezerwowy dziewięć razy. Murawę musiał opuścić Marquinhos Gabriel. W 69. minucie Robinho został zastąpiony przez Pedro Rochę.

W tej samej minucie trener Atlético Mineiro postanowił wzmocnić linię pomocy i w 69. minucie zastąpił zmęczonego Juana Cazaresa. Na boisko wszedł Bruninho, który miał za zadanie wprowadzić nieco spokoju w środku boiska. Jedyną kartkę w drugiej połowie arbiter pokazał Henrique z Cruzeiro. Była to 73. minuta starcia. W 80. minucie Ramón Martínez został zmieniony przez Marquinhosa, a w pierwszej minucie doliczonego czasu spotkania za Franca Di Santo wszedł na boisko Ricardo Oliveira, co miało wzmocnić zespół Atlético Mineiro. Niewiele później trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Thiaga Nevesa na Ezequiela.

Fábio Santos Romeu45′
46′ Marcos Gabriel do Nascimento
Juan Ramón Cazares Sevillano69′
Éderson José dos Santos Lourenço da Silva
José Welison da Silva
84′ Thiago Neves Augusto
Ramón Martínez López80′
73′ Henrique Pacheco de Lima
Rómulo Otero Vásquez
69′ Róbson Michael Signorini
Bruno Roberto Pereira da Silva69′
46′ David Correa da Fonseca
Miguel David Terans Pérez
69′ Pedro Rocha Neves
Ricardo de Oliveira90′
84′ Ezequiel Santos da Silva
Maicon Marques Bitencourt
Diederrick Joel Tagueu Tadjo
Geuvânio Santos Silva

To nie było ładne widowisko, piłkarze często faulowali, co powodowało przestoje w meczu i zniecierpliwienie na trybunach. Zawodnicy obu drużyn otrzymali po jednej żółtej kartce.