Liga brazylijska - 27. kolejka Serie A: Porto Alegre - Vasco da Gama 0-1 (0-0)

W starciu 27. kolejki brazylijskiej Serie A, które rozegrane zostało 20 października, zespół Porto Alegre przegrał z Vasco da Gama 0-1 (0-0). Mecz na Estádio José Pinheiro Borda obejrzało 24 435 widzów.

27. kolejka Brazylia - Serie A
2019-10-20 21:00 | Stadion: Estádio José Pinheiro Borda | Widzów: 24435 | Arbiter: Vinicius Gonçalves Dias Araujo
Internacional Porto Alegre
CR Vasco da Gama
0
1
Marrony 53'

Występujące tu zespoły w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą 32 razy. Drużyna Porto Alegre wygrała aż 16 razy, zremisowała sześć, a przegrała tylko 10.

Pierwszym ważniejszym wydarzeniem w meczu było ukaranie zawodnika. Jedyną kartkę w pierwszej połowie dostał Andrés D'Alessandro z Porto Alegre. Była to 45. minuta spotkania.

Na drugą połowę drużyna Vasco da Gama wyszła w zmienionym składzie, za Ribamara wszedł Freddy Guarin. W pierwszych minutach drugiej połowy arbiter przyznał kartkę Brunonowi Silvie z jedenastki gospodarzy.

Jedynego gola meczu strzelił Marrony dla drużyny Vasco da Gama. Bramka padła w tej samej minucie. To pierwsza bramka tego zawodnika w bieżącym sezonie, dla napastnika, to nie jest dobry rezultat.

Po chwili trener Porto Alegre postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 61. minucie na plac gry wszedł Martín Sarrafiore, a murawę opuścił Nicolás López. W 62. minucie Felipe Ferreira został zmieniony przez Marcosa Júniora. W 67. minucie Rossi został zmieniony przez Gabriela Peca, co miało wzmocnić zespół Vasco da Gama. Trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Zecę na Wellingtona Silvę w 83. minucie.

W 78. minucie sędzia ukarał żółtą kartką Freddy'ego Guarina z Vasco da Gama, a w pierwszej minucie doliczonego czasu meczu Patricka z drużyny przeciwnej.

Fernando Miguel Kaufmann
83′ Jose Carlos Cracco Neto
Richard Cândido Coelho
45′ Andrés Nicolás D'Alessandro
Felipe de Figueiredo Ferreira62′
Edenílson Andrade dos Santos
Bruno Gomes da Silva Clevelário
90′ Patrick Bezerra do Nascimento
Glaybson Yago Souza Lisboa
50′ Bruno César Pereira da Silva
Lucas Ribamar Lopes dos Santos Bibiano46′
José Paolo Guerrero Gonzáles
Marrony da Silva Liberato Silveira  53′
61′ Nicolás Federico López Alonso
Marcos Antônio Candido Ferreira Júnior62′
61′ Martín Nicolás Sarrafiore
Marco Antônio de Mattos Filho
José Aldo Soares de Oliveira Filho
Gabriel Fortes Chaves67′
83′ Wellington Alves da Silva