Liga brazylijska - 13. kolejka Serie A: Atletico Bragantino - Corinthians 0-0

W starciu 13. kolejki brazylijskiej Serie A, które rozegrane zostało 4 października, jedenastka Atletico Bragantino zremisowała z Corinthians 0-0. Mecz odbył się na Estádio Nabi Abi Chedid w Bragançy Pauliście.

13. kolejka Brazylia - Serie A
2020-10-04 02:00 | Stadion: Estádio Nabi Abi Chedid | Arbiter: Edina Alves Batista
Red Bull Bragantino
Corinthians Sao Paulo
0
0

Obie drużyny grały dotychczas ze sobą tylko raz. Mecz zakończył się zwycięstwem zespołu Atletico Bragantino.

Pierwszym ważniejszym wydarzeniem w meczu było ukaranie zawodnika. Arbiter pokazał żółte kartki zawodnikom Corinthians: Gabrielowi w 27. i Fágnerowi w 36. minucie.

W 66. minucie Jô zastąpił Maura Bosellego. Jedyną kartkę w drugiej połowie sędzia przyznał Ricardowi z Atletico Bragantino. Była to 74. minuta spotkania.

Niedługo później trener Atletico Bragantino postanowił wzmocnić linię pomocy i w 82. minucie zastąpił zmęczonego Brunona Tubarão. Na boisko wszedł Luis Phelipe, który miał za zadanie wprowadzić nieco spokoju w środku boiska. W tej samej minucie w zespole Atletico Bragantino doszło do zmiany. Thonny Anderson wszedł za Ricarda.

Leonardo Natel Vieira78′
82′ Bruno Nunes de Barros
Víctor Danilo Cantillo Jiménez
74′ 82′ Ricardo Ryller Ribeiro Lino Silva
Gustavo Mantuan69′
82′ Thonny Anderson da Silva Carvalho
Roni Medeiros de Moura
82′ Luis Phelipe de Souza Figueiredo
Ramiro Moschen Benetti78′
Leandro Henrique do Nascimento
João Vitor Xavier de Almeida
Ytalo José Oliveira dos Santos
Mauro Boselli66′

Gustavo Henric da Silva78′

To był brutalny mecz. Obie drużyny koncentrowały się bardziej na faulowaniu przeciwnika niż na strzelaniu goli. Piłkarze Atletico Bragantino dostali w meczu jedną żółtą kartkę, natomiast ich przeciwnicy dwie.

Drużyna gospodarzy w drugiej połowie wymieniła dwóch zawodników. Natomiast zespół Corinthians w drugiej połowie wymienił pięciu zawodników.