Cuiaba Esporte Clube - Sport Club Internacional 1-1 (0-0). Liga - 7. kolejka

W pojedynku 7. kolejki Serie A, który rozegrany został 22 maja, drużyna Cuiaba zremisowała z Internacionalem 1-1 (0-0). Starcie odbyło się na Arena Pantanal.

W  pojedynku 7. kolejki  Serie A, który rozegrany został 22 maja, drużyna Cuiaba zremisowała  z Internacionalem  1-1 (0-0). Starcie odbyło się na Arena Pantanal.

Kto by pomyślał, że już od pierwszego gwizdka sędziego piłkarze będą grać aż tak agresywnie. Sędzia miał dużo pracy, piłkarze skupiali się na polowaniu na nogi przeciwników i pewnie dlatego kibice nie obejrzeli w tym czasie żadnej bramki. Jedyną żółtą kartkę w pierwszej połowie arbiter pokazał Joao Lucasowi z drużyny Cuiaba. Była to 45. minuta spotkania.

W 45. minucie za Felipe Marquesa wszedł Rodriguinho. Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

Na początku drugiej połowy piłkarze Cuiaba nie dali szansy bramkarzowi drużyny przeciwnej. W pierwszych minutach drugiej połowy na listę strzelców wpisał się Valdivia.

Między 55. a 70. minutą, boisko opuścili piłkarze Cuiaba: Cristhian Rivas, Jenison, Alesson, na ich miejsce weszli: Marcao, Andre, Andre Luis. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Liziera, Davida, Wandersona zajęli: Carlos de Pena, Alexandre Alemao, Pedro Henrique. Między 57. a 69. minutą, sędzia starał się uspokoić grę pokazując trzy żółte kartki piłkarzom Internacionalu. Trener Internacionalu postanowił zagrać agresywniej. W 76. minucie zmienił pomocnika Alana Patricka i na pole gry wprowadził napastnika Wesleya. Jak widać, trener sądził, że jego zespół szybko odrobi straty. Nie mylił się, jego drużyna zdołała zdobyć bramkę, odrobić straty i zremisować.

Trenerzy obu zespołów postanowili odświeżyć składy w 77. minucie, w zespole Internacionalu za Mauricia wszedł Edenilson, a w drużynie Cuiaba Valdivia zmienił Marquinhosa. W 81. minucie czerwone kartki dostali: Rafael Gava, Joao Lucas (po drugiej żółtej) z Cuiaba. W 83. minucie Carlos de Pena wyrównał wynik meczu z karnego.

Między 84. a 90. minutą, arbiter starał się uspokoić grę pokazując cztery żółte kartki piłkarzom Internacionalu i jedną drużynie przeciwnej. Do końca meczu rezultat nie uległ zmianie. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1-1.

Sędzia przyznał dwie żółte kartki i dwie czerwone zawodnikom Cuiaba, a piłkarzom Internacionalu pokazał siedem żółtych.