Coritiba FBC - Atletico Paranaense 0-0. Liga brazylijska - 29. kolejka Serie A

9 stycznia na Estádio Major Antônio Couto Pereira w Kurytybie odbyło się starcie 29. kolejki brazylijskiej Serie A pomiędzy drużynami Coritiba FBC i Atletico Paranaense. Mecz zakończył się remisem 0-0.

29. kolejka Brazylia - Serie A
2021-01-09 23:00 | Stadion: Estádio Major Antônio Couto Pereira | Arbiter: Ricardo Marques Ribeiro
Coritiba Foot Ball Club
CA Paranaense Kurytyba
0
0

Zespół Coritiba FBC przed meczem zajmował 20. miejsce w tabeli, co oznacza, że każdy punkt był dla niego na wagę złota.

Dotychczasowa historia spotkań między zespołami jest bardzo bogata. Na 28 spotkań jedenastka Atletico Paranaense wygrała 10 razy i zanotowała dziewięć porażek oraz dziewięć remisów.

Od pierwszych minut drużyna Coritiba FBC zawzięcie atakowała bramkę przeciwników. Linia obrony jedenastki Atletico Paranaense była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Jedyną kartkę w pierwszej połowie otrzymał Léo Cittadini z drużyny gości. Była to 44. minuta starcia.

Trener Atletico Paranaense postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 46. minucie na plac gry wszedł Christian, a murawę opuścił Luis Gonzalez. W 53. minucie kartkę dostał Robson Fernandes, zawodnik gospodarzy.

W 60. minucie Guilherme Bissoli zastąpił Henrique Waltera. A trener Coritiba FBC wyciągnął asa z rękawa i wpuścił na boisko Pabla Thomaza. W bieżącym sezonie ten napastnik wchodził już jako rezerwowy osiem razy. Murawę musiał opuścić Ricardo Oliveira. W 66. minucie kartkę obejrzał Guilherme Biro z Coritiba FBC.

Między 67. a 81. minutą, boisko opuścili zawodnicy Coritiba FBC: Guilherme Biro, Martín Sarrafiore, Hugo Moura, na ich miejsce weszli: Natanael, Neilton, Ramón Martínez. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Carlosa Eduarda, Fernanda Canesina zajęli: Jádson, Bruno Leite.

Thiago Heleno Henrique Ferreira
66′ 67′ Guilherme da Trindade Dubas
Abner Vinicius da Silva Santos
74′ Martín Nicolás Sarrafiore
Richard Cândido Coelho
74′ Hugo Moura Arruda da Silva
Carlos Eduardo Ferreira de Souza71′
Nathanael Ananias da Silva
Fernando Canesin Matos81′
Ezequiel Osvaldo Cerutti
Leonardo Cittadini44′
64′ Ricardo de Oliveira
Luis Oscar Gonzalez46′
53′ Robson dos Santos Fernandes
Guilherme Bissoli Campos60′
Alex Roberto Santana Rafael
Jandrei Chitolina Carniel
67′ Natanael Moreira Milouski
Jaime Alberto Alvarado Hoyos
74′ Ramón Martínez López
Christian Roberto Alves Cardoso46′
74′ Neilton Meira Mestzk
Bruno da Silva Costa Leite81′
Henrique Vermudt
. Jadson71′
64′ Pablo Thiago Ferreira Thomaz
Reinaldo Nascimento Satorno
Nathan Uiliam Fogaça
Henrique Da Silva Walter60′

To był brutalny mecz. Obie drużyny koncentrowały się bardziej na faulowaniu przeciwnika niż na strzelaniu goli. Piłkarze Coritiba FBC dostali w meczu dwie żółte kartki, natomiast ich przeciwnicy jedną.

Obie jedenastki wymieniły po czterech graczy w drugiej połowie.