Copa do Brasil: Vilhenense EC - Boa EC 1-1 (0-1)

6 lutego na Estádio Portal da Amazônia w Vilhenej odbyło się starcie rozgrywek Copa do Brasil pomiędzy drużynami Vilhenense EC a Boa EC. Spotkanie zakończyło się w regulaminowym czasie zwycięstwem Boa EC 1-1, który wywalczył awans. Na stadionie zasiadło 1,044 widzów.

Copa do Brasil
2020-02-06 00:30 | Stadion: Estádio Portal da Amazônia | Widzów: 1044 | Arbiter: Luiz Paulo de Moura Pinheiro
Vilhenense EC
Boa EC
1
1
Arielton 74'
Anderson Gindré 29'

Był to pierwszy mecz rozegrany między tymi zespołami.

Sędzia musiał uspokoić zawodników już na początku meczu. Po kwadransie gry arbiter pokazał kartkę Arieltonowi z drużyny Vilhenense EC.

Szczęście uśmiechnęło się do zawodników Boa EC w 29. minucie spotkania, gdy Anderson Gindré zdobył pierwszą bramkę. Od 30. minuty sędzia starał się uspokoić grę pokazując trzy żółte kartki zawodnikom Boa EC i jedną drużynie przeciwnej.

Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem jedenastki Boa EC.

Drugą połowę drużyna Vilhenense EC rozpoczęła w zmienionym składzie, za Marcosa Paula, Giovaniego weszli Chimba, Yan. Arbiter przyznał żółte kartki zawodnikom Vilhenense EC: Willianowi dos Santosowi w 50. i Wallhepphowi w 60. minucie.

W tej samej minucie za Césara wszedł Claudeci. W 62. minucie Wallhepph został zmieniony przez Edilsinha, co miało wzmocnić zespół Vilhenense EC. W niedługim czasie trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Léo Ávilę na Denisa Ribeira.

Piłkarze Vilhenense EC nie zrazili się bieżącą sytuacją na boisku. Ruszyli do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Ich wysiłki przyniosły efekt. W 74. minucie na listę strzelców wpisał się Arielton.

Od 76. minuty sędzia starał się uspokoić grę pokazując cztery żółte kartki piłkarzom Boa EC i jedną drużynie przeciwnej. Na dwie minuty przed zakończeniem pojedynku w jedenastce Boa EC doszło do zmiany. Silva wszedł za Andersona Gindrégo. Do końca meczu rezultat nie uległ zmianie. Pojedynek zakończył się wynikiem 1-1.

Wesley dos Santos Rodrigues
42′ Danilo Ferreira da Costa
Francisco Lopes dos Santos
50′ Willian Pereira dos Santos
Henrique Moura Perillo
46′ Marcos Paulo Rodrigues
Carlos Guilherme Santos de Oliveira87′
Lindberg Santos da Silva
Leonardo Ávila dos Santos45′ 71′
60′ 62′ Wallhepph de Lima
Gledson Paixão da Silva
Kleber Willian Ludugerio Apolinario
Jefferson Victor Machado Ambrosio
46′ Giovani Darnei Martins da Rosa
César Rodrigues de Oliveira34′ 60′
 74′ 17′ Arielton Silva dos Santos
Denis Custodio Ribeiro71′
46′ 79′ Everson Lins Ferreira
Denilson da Silva dos Santos89′
62′ Edilson Pereira dos Santos
Romário Simões de Oliveira Santos
Deiblydy Vinicius Santiago de Souza

Marcelo Gabriel Alves da Silva

46′ Yan Philippe Nunes Nascimento

Arbiter w pierwszej połowie pokazał trzy żółte kartki zawodnikom Boa EC, a w drugiej cztery. Piłkarze Vilhenense EC obejrzeli w pierwszej połowie dwie żółte kartki, natomiast w drugiej jedną więcej.