Reklama

Reklama

Copa do Brasil: Vilhenense EC - Boa EC 1-1 (0-1)

6 lutego na Estádio Portal da Amazônia w Vilhenej odbyło się starcie rozgrywek Copa do Brasil pomiędzy drużynami Vilhenense EC a Boa EC. Spotkanie zakończyło się w regulaminowym czasie zwycięstwem Boa EC 1-1, który wywalczył awans. Na stadionie zasiadło 1,044 widzów.

6 lutego na Estádio Portal da Amazônia w Vilhenej odbyło się starcie rozgrywek Copa do Brasil pomiędzy drużynami Vilhenense EC  a Boa EC. Spotkanie zakończyło się w regulaminowym czasie zwycięstwem Boa EC 1-1, który wywalczył awans. Na stadionie zasiadło 1,044 widzów.

Był to pierwszy mecz rozegrany między tymi zespołami.

Sędzia musiał uspokoić zawodników już na początku meczu. Po kwadransie gry arbiter pokazał kartkę Arieltonowi z drużyny Vilhenense EC.

Szczęście uśmiechnęło się do zawodników Boa EC w 29. minucie spotkania, gdy Anderson Gindré zdobył pierwszą bramkę. Od 30. minuty sędzia starał się uspokoić grę pokazując trzy żółte kartki zawodnikom Boa EC i jedną drużynie przeciwnej.

Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem jedenastki Boa EC.

Drugą połowę drużyna Vilhenense EC rozpoczęła w zmienionym składzie, za Marcosa Paula, Giovaniego weszli Chimba, Yan. Arbiter przyznał żółte kartki zawodnikom Vilhenense EC: Willianowi dos Santosowi w 50. i Wallhepphowi w 60. minucie.

Reklama

W tej samej minucie za Césara wszedł Claudeci. W 62. minucie Wallhepph został zmieniony przez Edilsinha, co miało wzmocnić zespół Vilhenense EC. W niedługim czasie trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Léo Ávilę na Denisa Ribeira.

Piłkarze Vilhenense EC nie zrazili się bieżącą sytuacją na boisku. Ruszyli do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Ich wysiłki przyniosły efekt. W 74. minucie na listę strzelców wpisał się Arielton.

Od 76. minuty sędzia starał się uspokoić grę pokazując cztery żółte kartki piłkarzom Boa EC i jedną drużynie przeciwnej. Na dwie minuty przed zakończeniem pojedynku w jedenastce Boa EC doszło do zmiany. Silva wszedł za Andersona Gindrégo. Do końca meczu rezultat nie uległ zmianie. Pojedynek zakończył się wynikiem 1-1.

Arbiter w pierwszej połowie pokazał trzy żółte kartki zawodnikom Boa EC, a w drugiej cztery. Piłkarze Vilhenense EC obejrzeli w pierwszej połowie dwie żółte kartki, natomiast w drugiej jedną więcej.

Jedni i drudzy wykorzystali wszystkie zmiany w drugiej połowie.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL