Copa do Brasil: Toledo Colônia Work - Clube Náutico Recife 0-2 (0-0)

13 lutego na Estádio Municipal 14 de Dezembro odbył się pojedynek rozgrywek Copa do Brasil pomiędzy drużynami Toledo Colônia Work a Náutico Recife. Starcie zakończyło się w regulaminowym czasie zwycięstwem Náutico Recife 2-0, który wywalczył awans. Na stadionie zasiadło 2,361 widzów.

Copa do Brasil
2020-02-13 01:30 | Stadion: Estádio Municipal 14 de Dezembro | Widzów: 2361 | Arbiter: Rodrigo da Fonseca Silva
Toledo Colônia Work
Clube Náutico Recife
0
2
Jean Carlos 59'
Matheus Carvalho 69'

Był to pierwszy mecz rozegrany między tymi zespołami.

Od początku spotkania niewiele się działo na boisku. Można powiedzieć, że jednym z ważniejszych wydarzeń w pierwszych minutach meczu było ukaranie zawodnika kartką. Między drugą a 36. minutą, arbiter starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki piłkarzom Toledo Colônia Work i jedną drużynie przeciwnej.

Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0-0.

Drugą połowę jedenastka Náutico Recife rozpoczęła w zmienionym składzie, za Salatiela Júniora wszedł Guillermo Paiva. W 51. minucie sędzia pokazał kartkę Vieirze z Toledo Colônia Work.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Náutico Recife w 59. minucie spotkania, gdy Jean Carlos zdobył z karnego pierwszą bramkę. Na pół godziny przed końcowym gwizdkiem w drużynie Toledo Colônia Work doszło do zmiany. David wszedł za Juninha Ramosa.

W 62. minucie kartkę dostał Bryan, zawodnik gości. W 69. minucie Eduardo Luiz został zastąpiony przez Christiana.

Zespół Toledo Colônia Work ruszył do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację wykorzystała drużyna gości, strzelając kolejnego gola. W tej samej minucie wynik ustalił Matheus Carvalho.

W 71. minucie Matheus Carvalho został zmieniony przez Jhonnatana, a za Williana Simõesa wszedł na boisko Erick Brandão, co miało wzmocnić zespół Náutico Recife. W niedługim czasie trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Eduardinha na Marcusa. Na 17 minut przed zakończeniem drugiej połowy sędzia pokazał kartkę Willianowi Simõesowi, piłkarzowi Náutico Recife. Do końca meczu rezultat nie uległ zmianie. Pojedynek zakończył się wynikiem 0-2.

Jefferson Adelino da Silva
69′ Eduardo Luiz Dallagnol
Ronaldo Luiz Alves
15′ Elson Rabelo Conceição
Jean Carlos Vicente  59′ (k.)
60′ Junior Cezar de Souza Ramos
Erick de Arruda Serafim
36′ 73′ Eduardo dos Santos
Matheus Thiago de Carvalho  69′ 71′
51′ Lucas Vieira da Silva
Fernando Lombardi
73′ Marcus Leal Silveira
Williams Silva dos Santos
Lucas Rodrigues Pereira Ibiapina
Joseilson Batista dos Santos
69′ Christian Gonçalves Schneider
Lucas Henrique de Sousa Queiroga
Jeferson Daniel Prill Levkovisz
Jhonnatan Guimarães Saraiva Teixeira71′
Cleuton da Silva Carvalho
Jefferson Vasconcelos Bras da Silva
60′ David Jhefer Domingues dos Silva
Guillermo Miguel Paiva Ayala46′
André Augusto dos Santos

Paulo Henrique dos Santos Domingos

André Luiz Pereira Gomes

Arbiter przyznał dwie żółte kartki zawodnikom Toledo Colônia Work w pierwszej połowie, natomiast w drugiej jedną. Piłkarze drużyny przeciwnej obejrzeli w pierwszej połowie jedną żółtą kartkę, a w drugiej dwie.