Copa do Brasil: Ríver AC - EC Bahia 1-0 (0-0)

6 lutego na Estádio Governador Alberto Tavares Silva w Teresinie odbył się pojedynek rozgrywek Copa do Brasil pomiędzy drużynami River AC a Bahia. Mecz zakończył się w regulaminowym czasie zwycięstwem River AC 1-0, który wywalczył awans. Na stadionie zasiadło 3,972 widzów.

6 lutego na Estádio Governador Alberto Tavares Silva w Teresinie odbył się pojedynek rozgrywek Copa do Brasil pomiędzy drużynami River AC  a Bahia. Mecz zakończył się w regulaminowym czasie zwycięstwem River AC 1-0, który wywalczył awans. Na stadionie zasiadło 3,972 widzów.

Był to pierwszy mecz rozegrany między tymi zespołami.

Od pierwszych minut drużyna Bahia zawzięcie atakowała bramkę przeciwników. Linia obrony jedenastki River AC była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Arbiter przyznał żółte kartki zawodnikom River AC: Crisowi w 35. i Ronaldowi w 39. minucie.

W 54. minucie sędzia ukarał żółtą kartką Emersona z River AC, a w 55. minucie Gregorego z drużyny przeciwnej. Po chwili trener Bahia postanowił wzmocnić linię napadu i w 62. minucie zastąpił zmęczonego Claysona. Na boisko wszedł Rossi, który miał za zadanie częściej niepokoić obrońców drużyny przeciwnej.

W 64. minucie w drużynie River AC doszło do zmiany. Carlos Henrique wszedł za Ronalda. W 66. minucie Valdo Bacabal został zastąpiony przez Romaria. W 67. minucie Daniel został zmieniony przez Regisa, a za Elbera wszedł na boisko Arthur Caike, co miało wzmocnić zespół Bahia. Niewiele później trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Mateusa Mullera na Bira Bira.

W 86. minucie arbiter ukarał żółtą kartką Juninha z Bahia, a w 87. minucie Joao Paulę z drużyny przeciwnej.

W tej samej minucie jedyną bramkę meczu dla River AC zdobył Jean Natal. Na boisku zrobiło się niespokojnie. Aby opanować sytuację w samej końcówce starcia, sędzia pokazał żółte kartki zawodnikom jedenastki gospodarzy: Jeanowi Natalowi i Luccasowi.

Piłkarze gospodarzy dostali w meczu sześć żółtych kartek, a ich przeciwnicy dwie.